Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj imamo podjetnike iz nuje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

hansi sporočil: 862
[Glavni forum] Tema: Zakaj imamo podjetnike iz nuje
[#2496646] 04.02.15 08:53 · odgovor na: Endimion (#2496642)
Odgovori   +    16
[Endimion]
Oba sta smešna.

Ti si ratal podjetnik iz NUJE, kot praviš.

In prva stvar, katero si šel počet je bila ta, da si najprej DRŽAVO fehtal za subvencijo?

Pa za boga milega zakaj?
Postanite podjetnik iz nuje, pa boste videli, kakšne vse ideje dobiš, ko rabiš denar.
Ker sem se prve pol leta intenzivno ukvarjal s pridobivanjem novih kupcev, niti pomislil nisem na subvencijo.
Potem se je pa pojavil razpis, pa sem se prijavil in zaradi vejic izvisel Naslednje leto je bilo pa moje podjetje tri tedne prestaro.
Država mi ni kaj prida stala ob strani, najprej problemi z zaposlitvijo lastnika enoosebne družbe, potem razpisi, potem spreminjaje obdobja za plačilo DDV brez opozorila oz. ne z opozorilom pred izvršbo. Če dela ni bilo, sem vsaj tekal od uradika do uradnika.
V takšni državi ni prostora za start up-e tipa Microsoft!
Amen!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2496646

Strani: 1

moon sporočil: 1.623
[Glavni forum] Tema: Zakaj imamo podjetnike iz nuje
[#2496658] 04.02.15 09:43 · odgovor na: hansi (#2496646)
Odgovori   +    0
[hansi]

Postanite podjetnik iz nuje, pa boste videli, kakšne vse ideje dobiš, ko rabiš denar.
Ker sem se prve pol leta intenzivno ukvarjal s pridobivanjem novih kupcev, niti pomislil nisem na subvencijo.
Potem se je pa pojavil razpis, pa sem se prijavil in zaradi vejic izvisel Naslednje leto je bilo pa moje podjetje tri tedne prestaro.
Država mi ni kaj prida stala ob strani, najprej problemi z zaposlitvijo lastnika enoosebne družbe, potem razpisi, potem spreminjaje obdobja za plačilo DDV brez opozorila oz. ne z opozorilom pred izvršbo. Če dela ni bilo, sem vsaj tekal od uradika do uradnika.
V takšni državi ni prostora za start up-e tipa Microsoft!
Amen!
Ne vem sicer, kaj ustvarjaš, vendar natančnost je potrebna povsod.
Veliko preveč je raznoraznih šalabajzerjev, kateri nimajo pojma, kako se kaj naredi (sem spadajo tudi vloge na raznorazne razpise!)

Strani: 1