Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
Zadnja sprememba: kzupanc 21.12.2014 22:01
Popolnoma jasno je, da gre za kršenje svobode posameznika. Vsak liberalec VE, da blago, ki sem ga plačal je moje in mi nihče nima pravice več česarkoli početi s tem. A so nori? Še plačuje naj človek, ki so mu vzeli (ukradli) njegovo lastnino. ROPARJI, BANDA! Sicer pa naj Adidas sam poskrbi, da bo ščitil svojo znamko in prodajal blago po realni vrednosti, ki je večinoma pri vseh kao uvelajvljenih znamkah na ravni kitajskih ponaredkov. Banda pokvarjena hudičeva!!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2485945

Strani: 1

anon-209987 sporočil: 886
Tocno tako - naj veliki scitijo sami sebe, saj so dovolj veliki. Tako pa izdelka niti ne vidis, da bi se lahko sam preprical, da je ponaredek in gre v unicenje. Zakaj ne unucijo kar vse robe, ki pride s kitajske ali z zakonom repovedo kupovati kitajsko robo?

Absurd je, da te velike znamke, (tudi to katere so velike in kdaj je znamka velika ni nikjer opredeljeno), izdelujejo svojo robo na kitajskem in veckrat ukradejo svoje dizajne drugim firmam tudi kitajskim.

Naj scitijo originale, a ne na racun malega cloveka, ki velikokrat za visoko ceno kupi ponaredke. Zakon se nikoli niscitil cloveka temvec vedno le "Velike". Se sivilji ni bilo potrebno placati za njen slampasti ponaredek magisterija, takle mamo.

Strani: 1