Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Levo. Priden. Piškotek

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BlazVo sporočil: 2.599
[Glavni forum] Tema: Levo. Priden. Piškotek
[#2465230] 17.10.14 07:16 · odgovor na: anon-232922 (#2465204)
Odgovori   +    80
[infa]
Se strinjam in čestitke!!!
Upam da kot novinarji pred vami, ne boste končali na cesti!!!!
Za tole kolumno je bilo potrebno precej borbe z urednico. Pa na zato, ker bi se bala Kučana ali Golobiča, ampak zato, ker je ščitila kolege in predvsem kolegice, do katerih sem bil po njeno preveč pavšalen ali pristranski.

S čemer se celo strinjam. Ampak včasih si tudi druga stran lahko privošči malo pretiravanja.

Simona, hvala, ker si požrla cmok in skočila v tole.

BTW, čakam da omenjeni novinarski zvezdniki in demokrati povedo nekaj o včerajšnjem primerjanju Janše s pedofilom v slovenskem parlamentu

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2465230

Strani: 1

anon-283914 sporočil: 1.021
[Glavni forum] Tema: Levo. Priden. Piškotek
[#2465316] 17.10.14 09:36 · odgovor na: BlazVo (#2465230)
Odgovori   +    53
[BlazVo]
BTW, čakam da omenjeni novinarski zvezdniki in demokrati povedo nekaj o včerajšnjem primerjanju Janše s pedofilom v slovenskem parlamentu
Blaž, najprej pohvala za članek še iz moje strani. To kar je izrekla Tomićka je višek primitivizma. Sicer pa, če se pogleda na leve portale ne rabiš biti genij, da ugotoviš kako nizek je intelektualni nivo pisočih oboževalcev levice.

V sredo sem čakal na nov Bratuškin čustven izliv gnojnice po Janši. Nisem dočakal, ker jo verjetno še vedno gunca Bruseljski šok. Nepredstavljivo, da je najvišje zakonodajno telo tako grobo poteptalo zakon z ustavo vred. T.i. levica je dobesedno pokazala, da se bo požvižgala na vse. To da slutiti, da bo ta vlada še precej slabša kot zadnja PS katastrofa.
najobj sporočil: 31.917
[Glavni forum] Tema: Levo. Priden. Piškotek
[#2465362] 17.10.14 10:22 · odgovor na: BlazVo (#2465230)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 17.10.2014 10:23
[BlazVo]
> [infa]
> Se strinjam in čestitke!!!
> Upam da kot novinarji pred vami, ne boste končali na cesti!!!!
Za tole kolumno je bilo potrebno precej borbe z urednico. Pa na zato, ker bi se bala Kučana ali Golobiča, ampak zato, ker je ščitila kolege in predvsem kolegice, do katerih sem bil po njeno preveč pavšalen ali pristranski.

S čemer se celo strinjam. Ampak včasih si tudi druga stran lahko privošči malo pretiravanja.

Simona, hvala, ker si požrla cmok in skočila v tole.

BTW, čakam da omenjeni novinarski zvezdniki in demokrati povedo nekaj o včerajšnjem primerjanju Janše s pedofilom v slovenskem parlamentu
... čuj, ko si glih Janšata omenil, jaz zdaj še najbolj čakam, da boš končno le povedal, v čem točno je bil Janša v svojem mandatu razredni sovražnik, če seveda kot razredni sovražnik razumeš drugačen pogled na ekonomijo ... khmm, ker da se Janša ne hodi zaklinjat na plemenske rituale v Dražgoše, Stožice, na Osankarico, ampak da se on hodi zaklinjat na plemenske rituale v Jajc ... eh, v Rovte ali Teharje, z ekonomijo nima čisto nič, če mene kaj vprašaš ...
anon-309034 sporočil: 730
[Glavni forum] Tema: Levo. Priden. Piškotek
[#2465408] 17.10.14 11:26 · odgovor na: BlazVo (#2465230)
Odgovori   +    16
Tudi ga. Simona je že rahlo boječe dvignila glavo s člankom o izredni seji DZ, kjer so JJ odvzeli mandat.
Bravo!
anon-203614 sporočil: 790
[Glavni forum] Tema: Levo. Priden. Piškotek
[#2465521] 17.10.14 13:42 · odgovor na: BlazVo (#2465230)
Odgovori   +    5
[BlazVo]
> [infa]
> Se strinjam in čestitke!!!
> Upam da kot novinarji pred vami, ne boste končali na cesti!!!!

Za tole kolumno je bilo potrebno precej borbe z urednico. Pa na zato, ker bi se bala Kučana ali Golobiča, ampak zato, ker je ščitila kolege in predvsem kolegice, do katerih sem bil po njeno preveč pavšalen ali pristranski.

S čemer se celo strinjam. Ampak včasih si tudi druga stran lahko privošči malo pretiravanja.

Simona, hvala, ker si požrla cmok in skočila v tole.

BTW, čakam da omenjeni novinarski zvezdniki in demokrati povedo nekaj o včerajšnjem primerjanju Janše s pedofilom v slovenskem parlamentu
Odlično.

Sam sem predvčerajšnjim v odgovor urednici dal to primerjavo (forum.finance.si/?m=...706&single
Zakaj naj bi bil obsojeni neprimeren za poslanca? V čem je razlika med obsojenim zaradi prirejanja iger na srečo brez žegna države in zaposlenim na Loteriji Slovenije? Zakaj bi bil pravnomočno obsojeni zaradi prirejanja denarnih verig neprimeren za poslanca, direktor ali zaposleni na ZPIZ pa ne? **
** (1. odstavek 212. člena KZ-1: Kdor organizira, sodeluje ali pomaga pri organiziranju ali izvajanju denarnih verig, pri katerih udeleženci vplačujejo določene denarne zneske organizatorjem ali drugim udeležencem, ki so se pred njimi vključili v igro ali dejavnost in pričakujejo plačilo določenih denarnih zneskov od udeležencev, ki naj bi se za njimi vključili v tako igro ali dejavnost, se kaznuje z zaporom do treh let.
V sistemu ZPIZ se poudarjenemu delu reče upokojenci, denarni verigi, katere igralci smo pod grožnjo sile države, pa medgeneracijska solidarnost.)

Strani: 1