Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Hotel mama do upokojitve! Zakaj pa ne?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166099 sporočil: 1.195
[Glavni forum] Tema: Hotel mama do upokojitve! Zakaj pa ne?
[#2457358] 19.09.14 08:34 · odgovor na: anon-221237 (#2457355)
Odgovori   +    3
Čuj ti, meni je moj ata dal ključ od bajte pri 18. letih, da sem lahko še kdaj prišel na obisk, ko sem šel živet na svoje! Upam, da tudi moje otroke spakiram po končani srednji šoli iz bajte. Pa ne zato, ker jih ne bi imel rad doma, ampak zato, da se naučijo samostojno živeti. Ne pa tako, kot moji sodelavci, ko si ne znajo enga šnicla spečt...
Zdaj, ko si že skoraj za vsako zadevo našel izgovor imaš na voljo še najem. Čakam, kaj si boš pa zdaj zmislil...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2457358

Strani: 1

anon-221237 sporočil: 3.746
[Glavni forum] Tema: Hotel mama do upokojitve! Zakaj pa ne?
[#2457465] 19.09.14 10:54 · odgovor na: anon-166099 (#2457358)
Odgovori   +    0
Pa saj sem v najemu pa ta novogradnja razpada ze po 5 letih in to naj bi kupil? Sluzbe so za dolocen cas in kaj naj zivotarim v tej sloveniji z neprimicnino za katero naj bi se zapufal. Sej mi se pufa ne bi dali. Kje ti vidis prihodnost za mlade v tej drzavi mi ni jasno. Sluzb ni razn suzenjske za dolocen cas oz. dokler zdrzis pol te pa zamenjajo z drugim in tle se vse konca. Ce odprem svojo firmo prvic nimam dnarja zato, drugic mi ne bo nobeden placal pa bankrotiram, tretjic mi kredita neb dal. Sam dnar sparat pa v tujino to je slovenska prihodnost ne pa stanovanja kopuvat.

Strani: 1