Strani: 1 2

anon-298853 sporočil: 769
[#2449074] 26.08.14 20:14 · odgovor na: tasilo (#2448971)
Odgovori   +    6
[tasilo]
> [berni007]
> In kakšen program imaš sedaj? Upam, da bodo tvoji projekti segli kaj dlje, kot samo do Slovenske ceste. Ljubljana so tudi Bežigrad,Črnuče, Dravlje, Golovec, Jarše, Moste, Polje, Posavje, Rožnik, Rudnik, Sostro, Šentvid, Šiška, Šmarna gora, Trnovo, Vič

Ja a ne veš?! - Zokijevi projekti segajo veliko dlje od Slovenske ceste.

Segajo vse do Hrvaške, Srbije, Švice in Cipra.
Drži,ampak mimo ostalih četrtnih skupnostih v Ljublajani. Opevajo zelenice pa je okoli po mestnih zemljiščih taka svinjarija da tudi kositi več ni možno.
Še pomnite tovariši: Ali zna kdo našteti njegove projekte ki jih je tako zmagoslavno razglasil leta 2006 za prvi mandat, okoli 45 Od Stožic dalje 80% jih ni uredil!
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2449080] 26.08.14 20:30 · odgovor na: tasilo (#2448983)
Odgovori   +    3
[tasilo]
> [tekavec]
> > [berni007]
> > Tudi če ne. Na soočenjih omenjaš ene obljube, ko pa si na položaju, pa delaš nekaj čisto drugega.
> >
> > Tako ali tako, pa verjetno ne boš zmagal, ker si z umešavanjem v politiko dobil nekaj črnih pik tudi pri tistih, ki so bili zelo navezani nate in na tvoj nasmeh.
>
> Đek Nikolson je zadnjič za Nedeljca pojamral, da če bi vnaprej vedel, kako ga bo gepis bolel zaradi vloge Jokerja v Batmanu, bi sigurno njega vzel za kaskaderja.

Dragi tekavec, saj veš, da s temi fremd šprahe tujkami jaz bolj okorno kolovratim - polovice naturliš itak ne zastopim, ampak ornk fajn se mi pa le zdijo.

Alzo sem slišal, da se takemu gebisu reče poklicna defloracija ali deformacija ali nekaj takega. Ali pa samo deformacija. To je kokor ene vrste gumidefekt ... pa to ... a veš ...
Huh, tasilo, ti strogi tičr, že pol dneva si belim glavo, če se toti fremdšprahe očitki ne nanašajo slučajno na Nikolsona... Se napiše Nikolsson, jelde, ti butara tekavčeva ti.
abrame sporočil: 1.628
[#2449103] 26.08.14 22:00 · odgovor na: anon-1670 (#2449029)
Odgovori   +    5
Ob takih protikandidatih mu ne bo nobenega problema spet zmagat....

Verjetno niti drugi krog ne bo potreben.

.......... dokler pišejo po forumih takšni "verniki lopovluka", ima "županković" še lažno upanje, ki pa ne bo zdržalo.
Najslabši prijavljen kandidat za župana, bo še vedno boljši kandidat od videne degeneracije v zadnjih 8 letih, z vso njegovo malomeščansko kamarilo vred.
No, pa brez skrbi, med meščani je še kar nekaj potenciala, da se vrnejo na županski položaj!
tasilo sporočil: 9.830
[#2449107] 26.08.14 22:25 · odgovor na: anon-16741 (#2449080)
Odgovori   +    6
[tekavec]
> [tasilo]
> > [tekavec]
> > > [berni007]
> > > Tudi če ne. Na soočenjih omenjaš ene obljube, ko pa si na položaju, pa delaš nekaj čisto drugega.
> > >
> > > Tako ali tako, pa verjetno ne boš zmagal, ker si z umešavanjem v politiko dobil nekaj črnih pik tudi pri tistih, ki so bili zelo navezani nate in na tvoj nasmeh.
> >
> > Đek Nikolson je zadnjič za Nedeljca pojamral, da če bi vnaprej vedel, kako ga bo gepis bolel zaradi vloge Jokerja v Batmanu, bi sigurno njega vzel za kaskaderja.
>
> Dragi tekavec, saj veš, da s temi fremd šprahe tujkami jaz bolj okorno kolovratim - polovice naturliš itak ne zastopim, ampak ornk fajn se mi pa le zdijo.
>
> Alzo sem slišal, da se takemu gebisu reče poklicna defloracija ali deformacija ali nekaj takega. Ali pa samo deformacija. To je kokor ene vrste gumidefekt ... pa to ... a veš ...

Huh, tasilo, ti strogi tičr, že pol dneva si belim glavo, če se toti fremdšprahe očitki ne nanašajo slučajno na Nikolsona... Se napiše Nikolsson, jelde, ti butara tekavčeva ti.
Oh, Tekavec, ti očitki nikakor ne letijo na Nikolssona. So bili pa lasersko precizno pomejeni Gumidefektu v glavo, kateremu menda gumilezenga žnable na šir vleče. - Jaz sem doma z rovta, pa sem vedno mislil, da je botox nekakšen aditiv za mešan'co za moj motokultivator Tomo Vinković.
anon-167126 sporočil: 1.128
[#2449130] 26.08.14 23:53 · odgovor na: anon-298853 (#2449074)
Odgovori   +    0
Kernest sporočil: 2.298
[#2449144] 27.08.14 07:42 · odgovor na: FIN-454644 (#2448962)
Odgovori   +    5
[FIN-454644]
Kaj pa o tem mislita bivsi predsednik KPK in Virant? Pa res, zelo pogresam bivsega predsednika KPK. Kaj dela? Nic vec ni slisati o njem.
Nič ni slišati niti o trenutni plesni. Nihče namreč ne ogroža imperija in ja, spet je prava oseba na pravem mestu :-)
Kernest sporočil: 2.298
[#2449145] 27.08.14 07:52 · odgovor na: anon-298853 (#2449074)
Odgovori   +    4
[dobindolski]
> [tasilo]
> > [berni007]
> > In kakšen program imaš sedaj? Upam, da bodo tvoji projekti segli kaj dlje, kot samo do Slovenske ceste. Ljubljana so tudi Bežigrad,Črnuče, Dravlje, Golovec, Jarše, Moste, Polje, Posavje, Rožnik, Rudnik, Sostro, Šentvid, Šiška, Šmarna gora, Trnovo, Vič
>
> Ja a ne veš?! - Zokijevi projekti segajo veliko dlje od Slovenske ceste.
>
> Segajo vse do Hrvaške, Srbije, Švice in Cipra.

Drži,ampak mimo ostalih četrtnih skupnostih v Ljublajani. Opevajo zelenice pa je okoli po mestnih zemljiščih taka svinjarija da tudi kositi več ni možno.
Še pomnite tovariši: Ali zna kdo našteti njegove projekte ki jih je tako zmagoslavno razglasil leta 2006 za prvi mandat, okoli 45 Od Stožic dalje 80% jih ni uredil!
Itak skoz prodaja meglo. Sicer pa tudi tole. Ali si kdo predstavlja da bi namesto nedokončanega športnega kolosa ob rondoju stala IKEA, ljubljanskim razmeram primeren športni objekt pa v bližini ali na kakšni drugi primerni lokaciji. Da temu ni tako ali podobno je kriva verjetno požrešnost, samopašnost in popolnoma brezperspektivna selekcija liderjev kakršno furajo tako ljubljančani kot njihovi sodržavljani. BUTALE v nedogled !
anon-169261 sporočil: 1.078
[#2449164] 27.08.14 09:01 · odgovor na: anon-169504 (#2449065)
Odgovori   +    0
Upam!
anon-322213 sporočil: 2.025
[#2449165] 27.08.14 09:10
Odgovori   +    3
Jankovič se sramuje lastne stranke. Šef stranke na lokalnih volitvah ne bo nastopil pod imenom Pozitivna Slovenija, temveč z Listo Zorana Jankoviča. Še en prozoren poskus, da bi volilce še četrtič dobil na limanice. Ljubljančani tudi vi mu povejte, da imate dovolj njegovih lopovskih poslov in ga dokončno pošljite na politično smetišče.
anon-206466 sporočil: 942
[#2449191] 27.08.14 10:25 · odgovor na: anon-238000 (#2448961)
Odgovori   +    2
[berni007]
Tudi če ne. Na soočenjih omenjaš ene obljube, ko pa si na položaju, pa delaš nekaj čisto drugega.

Tako ali tako, pa verjetno ne boš zmagal, ker si z umešavanjem v politiko dobil nekaj črnih pik tudi pri tistih, ki so bili zelo navezani nate in na tvoj nasmeh.
Zmagal bo. Poglej konkurenco. Folk je butast in brez morale. Večina sploh ne bo šla na volitve, razen čefurijada in uradniki. Geji in večina babnic so pa itak mokri, ko ga vidijo.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#2449247] 27.08.14 12:35 · odgovor na: abrame (#2449103)
Odgovori   +    1
[abrame]
Ob takih protikandidatih mu ne bo nobenega problema spet zmagat....

Verjetno niti drugi krog ne bo potreben.

.......... dokler pišejo po forumih takšni "verniki lopovluka", ima "županković" še lažno upanje, ki pa ne bo zdržalo.
Najslabši prijavljen kandidat za župana, bo še vedno boljši kandidat od videne degeneracije v zadnjih 8 letih, z vso njegovo malomeščansko kamarilo vred.
No, pa brez skrbi, med meščani je še kar nekaj potenciala, da se vrnejo na županski položaj!
Križana gora zdaj sem že jankovićev vernik....

Samo še to mi manjka, da mi bo kdo očital, da sem janšev vernik...
philips sporočil: 6.715
[#2449248] 27.08.14 12:37 · odgovor na: anon-1670 (#2449247)
Odgovori   +    1
[Maj]
> [abrame]
> Ob takih protikandidatih mu ne bo nobenega problema spet zmagat....
>
> Verjetno niti drugi krog ne bo potreben.
>
> .......... dokler pišejo po forumih takšni "verniki lopovluka", ima "županković" še lažno upanje, ki pa ne bo zdržalo.
> Najslabši prijavljen kandidat za župana, bo še vedno boljši kandidat od videne degeneracije v zadnjih 8 letih, z vso njegovo malomeščansko kamarilo vred.
> No, pa brez skrbi, med meščani je še kar nekaj potenciala, da se vrnejo na županski položaj!

Križana gora zdaj sem že jankovićev vernik....

Samo še to mi manjka, da mi bo kdo očital, da sem janšev vernik...
Te častim: Ti si Janšev vernik.

Si zdaj srečen?
anon-1670 sporočil: 14.712
[#2449251] 27.08.14 12:39 · odgovor na: Kernest (#2449145)
Odgovori   +    0
[Kernest]
> [dobindolski]
> > [tasilo]
> > > [berni007]
> > > In kakšen program imaš sedaj? Upam, da bodo tvoji projekti segli kaj dlje, kot samo do Slovenske ceste. Ljubljana so tudi Bežigrad,Črnuče, Dravlje, Golovec, Jarše, Moste, Polje, Posavje, Rožnik, Rudnik, Sostro, Šentvid, Šiška, Šmarna gora, Trnovo, Vič
> >
> > Ja a ne veš?! - Zokijevi projekti segajo veliko dlje od Slovenske ceste.
> >
> > Segajo vse do Hrvaške, Srbije, Švice in Cipra.
>
> Drži,ampak mimo ostalih četrtnih skupnostih v Ljublajani. Opevajo zelenice pa je okoli po mestnih zemljiščih taka svinjarija da tudi kositi več ni možno.
> Še pomnite tovariši: Ali zna kdo našteti njegove projekte ki jih je tako zmagoslavno razglasil leta 2006 za prvi mandat, okoli 45 Od Stožic dalje 80% jih ni uredil!

Itak skoz prodaja meglo. Sicer pa tudi tole. Ali si kdo predstavlja da bi namesto nedokončanega športnega kolosa ob rondoju stala IKEA, ljubljanskim razmeram primeren športni objekt pa v bližini ali na kakšni drugi primerni lokaciji. Da temu ni tako ali podobno je kriva verjetno požrešnost, samopašnost in popolnoma brezperspektivna selekcija liderjev kakršno furajo tako ljubljančani kot njihovi sodržavljani. BUTALE v nedogled !
Kaj ti bo še ena velika pohištvena trgovina in to v državi, kjer se nič novega ne gradi???

5km stran imaš veliko Lesnino, 10km stran pa Rutarja pa cel kup kakšnih JYSKov....
anon-1670 sporočil: 14.712
[#2449258] 27.08.14 12:52 · odgovor na: philips (#2449248)
Odgovori   +    0
[philips]
> [Maj]
> > [abrame]
> > Ob takih protikandidatih mu ne bo nobenega problema spet zmagat....
> >
> > Verjetno niti drugi krog ne bo potreben.
> >
> > .......... dokler pišejo po forumih takšni "verniki lopovluka", ima "županković" še lažno upanje, ki pa ne bo zdržalo.
> > Najslabši prijavljen kandidat za župana, bo še vedno boljši kandidat od videne degeneracije v zadnjih 8 letih, z vso njegovo malomeščansko kamarilo vred.
> > No, pa brez skrbi, med meščani je še kar nekaj potenciala, da se vrnejo na županski položaj!
>
> Križana gora zdaj sem že jankovićev vernik....
>
> Samo še to mi manjka, da mi bo kdo očital, da sem janšev vernik...

Te častim: Ti si Janšev vernik.

Si zdaj srečen?
S takimi boste kmalu vsi na šit listi ;)
anon-203080 sporočil: 1.088
[#2449271] 27.08.14 13:11
Odgovori   +    1
“Let my country die for me.”
― James Joyce, Ulysses
anon-293268 sporočil: 1.693
[#2449337] 27.08.14 15:48 · odgovor na: FIN-531629 (#2448987)
Odgovori   +    1
[FIN-531629]
Ahahahaha! Spušil boš! Na hard boš spušil! Ker si gomiljad koruptivna in smo te vsi siti. Tebe in tvojih retardiranih sinov in 13-letnic, ki jih porivata. Hvala in lahko noč. Kreten.
Še kaj več o teh 13 letnih frklah ?
abrame sporočil: 1.628
[#2449499] 27.08.14 23:21 · odgovor na: anon-169261 (#2449164)
Odgovori   +    0
So tudi taki, ki volijo dirigirano, le če imajo zastonj avtobusni prevoz + malico.
Čarapan nam je že večkrat pokazal kako se to dela pri njem, nazadnje na njegovem zborovanju na Brdu pri Kranju. Nje?
anon-127452 sporočil: 2.567
[#2449700] 28.08.14 11:59
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-127452 28.08.2014 12:02
Janković je večni župan Ljubljane. za Ljubljano in Jankovićeve projekte bo vedno denar, če ne drugače, iz naslova novih kreditov. Jaz sem se sprijaznil s tem.

V bistvu so Ljubljančani enostaven folk za vladanje. Pošmekaj jim staro LJ, odpri vsake tolk novo trgovino in takoj pozabijo, da jim periferija mesta zgleda kot ruska provinca.
Kernest sporočil: 2.298
[#2450438] 30.08.14 08:08 · odgovor na: anon-1670 (#2449251)
Odgovori   +    0
[Maj]
> [Kernest]
> > [dobindolski]
> > > [tasilo]
> > > > [berni007]
> > > > In kakšen program imaš sedaj? Upam, da bodo tvoji projekti segli kaj dlje, kot samo do Slovenske ceste. Ljubljana so tudi Bežigrad,Črnuče, Dravlje, Golovec, Jarše, Moste, Polje, Posavje, Rožnik, Rudnik, Sostro, Šentvid, Šiška, Šmarna gora, Trnovo, Vič
> > >
> > > Ja a ne veš?! - Zokijevi projekti segajo veliko dlje od Slovenske ceste.
> > >
> > > Segajo vse do Hrvaške, Srbije, Švice in Cipra.
> >
> > Drži,ampak mimo ostalih četrtnih skupnostih v Ljublajani. Opevajo zelenice pa je okoli po mestnih zemljiščih taka svinjarija da tudi kositi več ni možno.
> > Še pomnite tovariši: Ali zna kdo našteti njegove projekte ki jih je tako zmagoslavno razglasil leta 2006 za prvi mandat, okoli 45 Od Stožic dalje 80% jih ni uredil!
>
> Itak skoz prodaja meglo. Sicer pa tudi tole. Ali si kdo predstavlja da bi namesto nedokončanega športnega kolosa ob rondoju stala IKEA, ljubljanskim razmeram primeren športni objekt pa v bližini ali na kakšni drugi primerni lokaciji. Da temu ni tako ali podobno je kriva verjetno požrešnost, samopašnost in popolnoma brezperspektivna selekcija liderjev kakršno furajo tako ljubljančani kot njihovi sodržavljani. BUTALE v nedogled !

Kaj ti bo še ena velika pohištvena trgovina in to v državi, kjer se nič novega ne gradi???

5km stran imaš veliko Lesnino, 10km stran pa Rutarja pa cel kup kakšnih JYSKov....
Evo, tud ti si zrel za župana Ljubljane oz vladarja butal. Do sedaj uspešne nivoje že dosegaš. Navezi stike z anketarji .....
Boš zaostrili že tako "močno" konkurencop

Strani: 1 2