Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984
[Glavni forum] Tema: Ukrajinci napovedujejo blokado Putinovem konvoju
[#2444674] 14.08.14 11:15 · odgovor na: crt (#2444666)
Odgovori   +    1
[crt]
> [tekavec]
> > [crt]
> > > [rx170]
> > > Sicer pa sta o fašističnio naravi kijevskega režima začela pisati Telegraph in NYT, kar pomeni, da se medijska blokada počasi prebija.
> >
> > www.telegraph.co.uk/...tists.html
> >
> > www.nytimes.com/2014...world&_r=1
>
> Eh, dajta no, prebijanje medijske blokade, o matibožjasvetapomagavka! :-) Tudi ruski aparatčiki morajo svojo plačo zaslužiti, ni pa nekega pametnega razloga, da se jim pusti to početi preveč uizi.

jaz sem prinesel linke, pridevnikov ze drugi dovolj prinesejo.
Štekam, ja, tisto, kar je meni pri takem prinašanju linkov zanimivo je statistika. :-) Konkretno v tej partikularni RF-UE zgodbi, koliko jih prineseš v podporo ruskim dezinformacijam in koliko v podporo oponentom (poenostavljeno: zahodu). Potem te pa povrh vsega eni še zmerjajo z vsegliharjem, eh.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2444674

Strani: 1

crt sporočil: 27.169
Zadnja sprememba: crt 14.08.2014 12:46
[tekavec]
Štekam, ja, tisto, kar je meni pri takem prinašanju linkov zanimivo je statistika. :-) Konkretno v tej partikularni RF-UE zgodbi, koliko jih prineseš v podporo ruskim dezinformacijam in koliko v podporo oponentom (poenostavljeno: zahodu).
se pravi ta dva poenostavljeno zahodna casopisa izvajata podporo ruskim dezinformacijam?

(meni sta bila zdajle aktualna ravno zaradi tega, ker v svojem kontekstu dajeta nek kontrapunkt - rt.com recimo ne bi sel prinasat, ker je tam prevec jasno)

mogoce ti lahko odgovorim se kaj vec, ce mi predlozis, kot pravis, statistiko mojih podatnih linkov v tej zgodbi, s konkretnimi primerki seveda.
Potem te pa povrh vsega eni še zmerjajo z vsegliharjem, eh.
ljudje se trudijo, vendar me je nemogoce zmerjati z vsegliharjem, saj to vzamem kot kompliment.

Strani: 1