Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Margaret Thatcher

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-206466 sporočil: 942
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Margaret Thatcher
[#2444115] 13.08.14 10:14 · odgovor na: pobalin (#2444057)
Odgovori   +    2
Poba, priznam, da sem precej posplošil, ampak povedal sem bistvo.
Če že govoriš o zgodovini Nemcev za zgolj dobrih 50 letk nazaj: Nemci so bili sposobni v relativno kratkem času prebroditi to, kar jim je zakuhal Hitler z WW2 (čeprav jih je po drugi strani rešil recesije po WW1, ki so jim jo večinoma naprtili zavezniki) in vreči 50 let komunizma v VZH Nemčiji na smetišče zgodovine. To je zame narod in se je proslavil seveda že veliko pred tem.
Kar se tiče Bošnjakov: povej kateri narod je to? Njihov izvor? To je zgolj mešanica Hrvatov, Srbov in staroselcev (tudi potomcev turških naseljencev (vojakov, uradnikov,...), ki je bila tako brez jajc, da se je poturčila, ker ni zdržala pritiskov - negativna selekcija že v štartu torej. Njihovo upravljanje države pove svoje. Tako kot slovensko.

Ne pravim, da potrebujemo vojno, da rodimo državo - definitvno pa lustracijo in radikalne rešitve, kot je pometati v zapor precej golazni.

In verjamem, da bosta tako Srbija kot Hrvaška prehiteli Slovenijo - in potrdili mojo teorijo. Tebi v ksiht, poba.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2444115

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Margaret Thatcher
[#2444139] 13.08.14 10:48 · odgovor na: anon-206466 (#2444115)
Odgovori   +    0
Prdo, tako jasno in pretanjeno razumevanje sveta ter izgradnje nacije je prav zavidanja vredno. Striček Josif se je tudi spoznal na lustracije.

Strani: 1