Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Česa (še vedno) ne razume Miro Cerar

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

fad sporočil: 24
[Glavni forum] Tema: Česa (še vedno) ne razume Miro Cerar
[#2443780] 12.08.14 14:05 · odgovor na: anon-305875 (#2443775)
Odgovori   +    28
eh, sem se uštel in je šel eden od sedmih kvizkov...;) (v prvih dveh stavkih je že vse, kar je tudi potem - še trailer pri poletnih filmih je treba dlje gledat za zapopast fabulo).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2443780

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Česa (še vedno) ne razume Miro Cerar
[#2444271] 13.08.14 13:59 · odgovor na: fad (#2443780)
Odgovori   +    0
[fad]
eh, sem se uštel in je šel eden od sedmih kvizkov...;) (v prvih dveh stavkih je že vse, kar je tudi potem - še trailer pri poletnih filmih je treba dlje gledat za zapopast fabulo).
Soldatka.

Meni pa ni žal, tudi brezplačnega kvizkota. :D :D

Če že nisi odkrila revolucionarne tople vode, pa vsaj nisi prodajala megle. :D :D

Po pravici povedano, sem mislil nate celo noč. :D :D

Še zdaj mi ne gre iz glave, kako prikupno so te potegnili za smrček za tvoj članek O Mediji in NLB. :D :D

Pred leti je izšla knjiga, bolje rečeno, je bila prevedena tudi v slovenščino, o Prodajalcih megle. ali: Francis Wheen: Kako so prodajalci megle zavladali svetu :D :D

O njej se je nekaj govorilo, v zadnjem času pa se zdi, da je popolnoma pozabljena.

No, in ko sem ponoči poslušal radio, nočni obisk, sem se spomnil nate in tole knjigo. :D :D

Kako povedati Vse o Vsem in Nič o Ničemer?

takole: 4d.rtvslo.si/arhiv/n.../174290486

Šolski primer. Saj kaj novega boste pa tudi izvedeli. Da pripadamo afriki in nekaj o Velikonočni cvetici. : D :D

Drugače pa priporočam večkratno poslušanje zgolj iz stališča prodajalcev megle. In delovanja PR služb. :D

l.p.

p.s. 1. tudi naslovnica knjige je zelo primerna, verjetno se bo s tem strinjal prenekateri komentator :D

P.S. 2. Opazil sem, da velika večina Slovencev, krepko čez 90%, sploh ne razume pojma DODANA VREDNOST. Navkljub temu, da imamo metodologijo DDVja že kar nekaj časa v obtoku. Davek na Dodano Vrednost.

Menim, da bi bilo to ljudem, bralcem, dobro razložiti na Enostaven način in Primerih. Pri razumevanju tega se vse začne in vse konča!

Saj imate kar nekaj primernih novinarjev, ki bi se lahko lotili te teme, tudi Lipnik, Kotnik,...

Strani: 1