21 min
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje
51 min
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
2 uri
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
2 uri
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
2 uri
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
2 uri
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
3 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
3 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
3 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
5 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
8 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
8 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
14 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
14 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
15 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
16 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
16 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
17 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
18 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Slovo FQ in minusov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Servis] Tema: Slovo FQ in minusov
[#2437464] 27.07.14 20:53 · odgovor na: Gustl (#2437275)
Odgovori   +    3
čas vnosa: 27.07.14 20:52
[Gustl]
Danes vpeljujemo na forumu nekaj novosti.

Za vse je najbolj pomembna poslovno uredniška politika.

Težko bi verjel, da tudi brez foruma lahko preživite. Morda. Toda trendi ne gredo v to smer. Forum bo pač nujno zlo. Tak ali drugačen, slab ali dober.

Nacionalna rtv je veliko vložila v svoj multimedijski center. Imajo drugačno financiranje in tudi drugačno politiko. Gre za nove videovsebine, Tudi članki nastajajo počasi. Po korakih. Potem nekaj komentarjev izbrišejo, članek razširijo in ponovno objavijo. To lahko ponovijo tudi nekajkrat... imajo tudi profesionalne komentatorje, ki se spopadajo s komentatorji, nekakšni admini?, in tako oblikujejo članek naprej, na koncu pa še malo počistijo s komentarji.... njihov forum pa ni kaj dosti vreden. Nekaj amaterjev, ki predstavljajo določene in svoje probleme, kakšen intuzijast `iz srca` in nekaj zaposlenih, za povrhu pa še kakšen dežurni trol. Ravno toliko, da stvar ne izgleda kot crknjena mačka. :))

Verjetno se v prihodnosti tudi v financah ne boste mogli izogniti kakšnim video vsebinam. Če že filme snemajo s `pametnimi` telefoni, bo šel razvoj v to smer . . . malo razmislite tudi v to smer.

FQ je se mi niti ne zdijo tako slaba stvar. Velko bolje kot čakalnica. Lahko pa jih uporabiš tudi tako, da omejiš samo določene osebe, ki jih pošlješ v čakalnico.

Tudi minusi niso tako slaba zadeva. Mene sicer ne prizadevajo. tega ne jemljem osebno. Se pa pri kakšnih `izjavah`, pametnih ali `neumnih`, lepo pokaže razmerje oz. procent.

Zato se mi zdi škoda, da oboje ukinjate.

Pomembno je, da ločite med uporabniki, ki si želijo znanja, razumevanja in sodelovanja in uporabniki, ki so troli, ali pa razno razni omejenci.

Imate pa na voljo tudi kakšne druge možnosti. Ena od teh je, da zaprosite in kandidirate za evropska sredstva za finančno izobraževanje/opismenjevanje slovenskega prebivalstva :-)) saj znanje imate, zavihajte rokave in pljunite v roke :-))

Druga možmost pa je, da odprete Kikstarter. :-)) Tudi tu imate vsaj teoretično znanje. Morda je pa za poizkusit. Krompirjeva solata mi pa ne gre. :-))

Je pa za vse, kot sem že povedal, najbolj odvisna poslovno uredniška politika.

Z dvema brezplačnima člankoma si verjetno ne boste ustvarili kakšnega zavidljivega forumaštva.

Obstajajo pa seveda tudi kakšne druge opcije v sodelovanju. npr. gostujoči članek, iz kakšnega drugega portala, lahko tudi na gospodarsko temo, saj povečini imajo gospodarsko domeno, ali pa blog kakšnega ekonomista, . . . da o kakšnem gtostujočem članku iz naravoslovja, malo za ohladitev glave od ekonomije, niti ne govorim, . . . kakšna gostujoča fotogalerija,... :-)
Vi pa bi jim posodili kakšen svoj prispevek. :-)

vse to so opcije, ki jih morate razmisliti.

l.p.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2437464

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
[Servis] Tema: Slovo FQ in minusov
[#2437465] 27.07.14 20:56 · odgovor na: anon-333107 (#2437464)
Odgovori   +    1
[FrRoSt]
> [Gustl]
> Danes vpeljujemo na forumu nekaj novosti.
>
Sem šele bolj med novimi na tem forumu in njegove tehnične zakonitosti in uporabnike sem komaj začel dobro spoznavati.

Za vse je najbolj pomembna poslovno uredniška politika.

Težko bi verjel, da tudi brez foruma lahko preživite.
Zakaj?

Strani: 1