Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Naprodaj je prvih 342 stanovanj na Brdu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-45881 sporočil: 7.327
Andoljšek: Poštena tržna cena
Kolega Andoljšek, na ne-monopolnem trgu o tržni ceni odloča kupec, ne prodajalec. Boš kmalu videl, kako to izgleda, iz prve roke.

Good luck with those prices there.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2435863

Strani: 1

anon-310069 sporočil: 6
[Glavni forum] Tema: Naprodaj je prvih 342 stanovanj na Brdu
[#2435901] 24.07.14 10:05 · odgovor na: anon-45881 (#2435863)
Odgovori   +    21
Cene so visoke! Gledal sem 3,4 sobno stanovanja, otroška soba je komaj soba, bolj kabinet za kako uro. ploščice so za 5€/m2, vsi materiali so na spodnjem delu cenovnega ranga.

220.000€ za 4 sobno za 2 otroka, kar naj sanjajo, ko bo kakih 165k se splača kupit, prej ne

bolj me skrbi to, da so vsa nova stanovanja vedno z neko 8m2 sobo za otroka, kaj naj dam 2 otroka na 8m2???

sej se bosta zadusila.

Meni se zdi ta gradnja čist mim in tud ta stanovanja niso visok nivo bivanja, če bi ble sobe 3 al 4 m2 večje, zuni je lepo, tuki se pa tud konča vse.
hansi sporočil: 862
[Glavni forum] Tema: Naprodaj je prvih 342 stanovanj na Brdu
[#2436468] 25.07.14 08:01 · odgovor na: anon-45881 (#2435863)
Odgovori   +    2
[markoff]
> Andoljšek: Poštena tržna cena

Kolega Andoljšek, na ne-monopolnem trgu o tržni ceni odloča kupec, ne prodajalec. Boš kmalu videl, kako to izgleda, iz prve roke.

Good luck with those prices there.
To je zgrešena investicija, ker ne služi namenu, za katerega je stanovanjski sklad ustanovljen!!!!
Avtoceste gradimo za Ljubljano, stanovanja gradimo za Ljubljano, kaj pa periferija???
Stanovanjski sklad je treba takoj ukiniti, ali pa ga združiti z Ljubljanskim, pa ga naj Jankovič financira.
Od zgrajenih stanovanj v Ljubljani nima povprečna mlada družina v Prekmurju, na Koroškem, Dolenjskem..., prav nič!
Stanovanjski sklad naj skrbi raje za ugodne kredite, stanovanja naj pa gradijo gradbinci!
S krediti lahko Stanovanjski sklad pomaga po celi Sloveniji reševati stanovanjsko problematiko, sedaj se pa gre zgrešeno stanovanjsko gradnjo in rešuje le Ljubljansko problematiko!

Ob takšni politiki sklada, ga je treba takoj ukiniti!!!

Strani: 1