Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenski mulec ne bo Nemec, ne po naključju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317711 sporočil: 662
[Glavni forum] Tema: Slovenski mulec ne bo Nemec, ne po naključju
[#2427320] 11.07.14 14:15 · odgovor na: najobj (#2427170)
Odgovori   +    3
čas vnosa: 11.07.14 12:02
To sporočilo je izbrisal avtor (20.04.2016 17:53)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2427320

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 11.07.2014 15:10
[FFeeBBoo]
> [najobj]
> > [FFeeBBoo]
> > > [najobj]
> > > ... Klub, ki plačuje poklicne nogometaše, ni plačal najemnine za zabojnik in lastnik ga je mladim odpeljal. ...
> > >
> > > ... OK, tega ne razumem najbolj, ker to zgleda, kot da Olimpija ne bi smela plačevati poklicnih nogometašev ...
> > >
> > > P.S.: če ste - Financarji se trudite vsaki dan - s parolo "vse se plača, nič ni zastonj" prostovoljstvo in entuziazem dobesedno izključili iz družbe, se pač ne smete čudit, da ni nobenega, ki bi se z mladimi ukvarjal prostovoljno in z entuziazmom ...
> > kolikor vem entuziazem ne bo dovolj, pa te finte "nema odmora dok traje obnova" so tudi že passe in res težko še koga s tem privabiš..
> >
> > evo, če te zanima en precej realen povzetek:
> > www.slovenskenovice....jona-evrov
>
> ... jebiga, marsikaj je že passe, pa se bo moralo spet vrnit, če ne bo denarja ...
no ja, mogoče mlade bi se dalo nategnit. ker mi ne delujejo prav zlo bistri. sebe kot popolnega volonterja pa nekako ne vidim več, dost je blo že tega u mojem lajfu
... ja, saj zato pa imamo parolo "na mladih svet stoji" ...

P.S.: zdi se mi, da se po celem svetu na vseh področjih karte mešajo čisto na novo in da bo pač treba igrati s tistim, kar ti pade v roke, pa sploh ni važno, koliko si star ... khmm, kar v primeru slovenskega športa pomeni neke sorte inverzno funkcijo od španskega www.siol.net/sportal...elono.aspx , ker Španci za razliko od Slovencev sploh nimajo nobenih dolgov in si oni lahko privoščijo ...

Strani: 1