Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.795
[Maj]
Samo zaradi ponarejanja ključnih dokazov bi moral janša še za ene deset let več odsedeti za rešetkami-pa ne na odprtem oddelku ampak v samici!

Zanimivo pa je, da je janša iz dokumenta izbrisal tisti del kjer je pisalo, da janši pripada med 6 in 7 milijoni evrov podkupnine....

In tako kriminalno stranko naj bi volilo celo 20% volivcev???
Pa mi smo res Butale ali pa Trdoglav.
Ne boš verjel, obtoženec se na sodišču lahko laže kolikor hoče, pa to ne sme vplivat na izzid sodbe.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2425513

Strani: 1

anon-1670 sporočil: 14.712
[0513ANITO]
> [Maj]
> Samo zaradi ponarejanja ključnih dokazov bi moral janša še za ene deset let več odsedeti za rešetkami-pa ne na odprtem oddelku ampak v samici!
>
> Zanimivo pa je, da je janša iz dokumenta izbrisal tisti del kjer je pisalo, da janši pripada med 6 in 7 milijoni evrov podkupnine....
>
> In tako kriminalno stranko naj bi volilo celo 20% volivcev???
> Pa mi smo res Butale ali pa Trdoglav.

Ne boš verjel, obtoženec se na sodišču lahko laže kolikor hoče, pa to ne sme vplivat na izzid sodbe.

Laže se lahko po želji, ponarejanje dokumentov je pa kaznivo dejanje.
anon-124452 sporočil: 6.934
čas vnosa: 09.07.14 16:22
[0513ANITO]
> [Maj]
> Samo zaradi ponarejanja ključnih dokazov bi moral janša še za ene deset let več odsedeti za rešetkami-pa ne na odprtem oddelku ampak v samici!
>
> Zanimivo pa je, da je janša iz dokumenta izbrisal tisti del kjer je pisalo, da janši pripada med 6 in 7 milijoni evrov podkupnine....
>
> In tako kriminalno stranko naj bi volilo celo 20% volivcev???
> Pa mi smo res Butale ali pa Trdoglav.
Ne boš verjel, obtoženec se na sodišču lahko laže kolikor hoče, pa to ne sme vplivat na izzid sodbe.
Obtoženec se lahko laže na sodišču, predsednik vlade, vodja opozicije, vplivni politik pa NE. Sploh pa ne volivcem.

Strani: 1