Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
Samo zaradi ponarejanja ključnih dokazov bi moral janša še za ene deset let več odsedeti za rešetkami-pa ne na odprtem oddelku ampak v samici!

Zanimivo pa je, da je janša iz dokumenta izbrisal tisti del kjer je pisalo, da janši pripada med 6 in 7 milijoni evrov podkupnine....

In tako kriminalno stranko naj bi volilo celo 20% volivcev???
Pa mi smo res Butale ali pa Trdoglav.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2425507

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.796
[Maj]
Samo zaradi ponarejanja ključnih dokazov bi moral janša še za ene deset let več odsedeti za rešetkami-pa ne na odprtem oddelku ampak v samici!

Zanimivo pa je, da je janša iz dokumenta izbrisal tisti del kjer je pisalo, da janši pripada med 6 in 7 milijoni evrov podkupnine....

In tako kriminalno stranko naj bi volilo celo 20% volivcev???
Pa mi smo res Butale ali pa Trdoglav.
Ne boš verjel, obtoženec se na sodišču lahko laže kolikor hoče, pa to ne sme vplivat na izzid sodbe.
anon-71125 sporočil: 202
Izgleda, da bi moral tozilec vprasati JJ kaj lahko zagovarja v procesu, dabi bila s tem dosezena demokraticnost po JaJotu. Lopovljuk !
anon-178479 sporočil: 18.832
[Maj]
Samo zaradi ponarejanja ključnih dokazov bi moral janša še za ene deset let več odsedeti za rešetkami-pa ne na odprtem oddelku ampak v samici!

Zanimivo pa je, da je janša iz dokumenta izbrisal tisti del kjer je pisalo, da janši pripada med 6 in 7 milijoni evrov podkupnine....

In tako kriminalno stranko naj bi volilo celo 20% volivcev???
Pa mi smo res Butale ali pa Trdoglav.
Ti si zbrisal 6 in 7 milijonov iz dokumenta, ko si potegnil vodo v školjki.

Strani: 1