Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.183
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2418921] 30.06.14 11:27 · odgovor na: (#2418913)
Odgovori   +    0
[valsidalado]
Grem na 'nastavitve', odkljukam ga pod 'odstrani iz ignoriranih', potdim z 'ok' - odgovor je pa: 'ni sprememb'. Vem, da je obstajal problem, kadar dotičenga ni več na forumu - a sedaj tudi tga ne morem preveriti, ker je po novem njegov profil meni neosegljiv, ke ima na 'shit listi' seveda tudi on mene (nekaj vprašajev sem tudi imel namesto nickov, ki so se pa potem enkrat le zbrisali).
pravkar sem poskusil znotraj nastavitev to, kar pravis, in mi dela ok, na prav tem konkretnem uporabniku. deluje tako pri mojem adminskem imenu kot pri cisto navadnem uporabniskem imenu, ki ga imam za testiranje.

prav tako po moji izkusnji (tako adminski kot ne-adminski) ne drzi, da ti ni dosegljiv profil nekoga, ki ima tebe na shit listi. res je, da ne vidis njegovih objav, vendar osnovni del o uporabniku vidis in tam so tudi povezave poslji zs ter odvzemi / dodaj.

ne bom sicer trdil, da lazes, se pa cisto iskreno nagibam v smer, da si nenavadno okoren ali pa da je med serverjem financ in tabo kaksna grdobija, ki ti servira shranjene kopije strani namesto svezih. ce je to drugo, nisem ravno preprican, da bom lahko kaj pomagal... ce je prvo, se manj :)

kar se tice vprasajev, edini vprasaji na seznamih so takrat, ko imas ti userja na svojem + ali - seznamu, nakar user vec ne obstaja, ker se je odlocil za izbris.