3 sek
Odškodninska odgovornost bank pri kibernetskih napadih in drugih neodobrenih plačilih
2 uri
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 1
2 uri
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice 1
3 ure
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
3 ure
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
3 ure
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
4 ure
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
4 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
4 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
4 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
6 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
9 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
9 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
15 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
15 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
16 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
17 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
17 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
19 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nadgradnja ignor funkcije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.121
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2418882] 30.06.14 10:47 · odgovor na: bobek13 (#2418877)
Odgovori   +    3
[bobek13]
to seveda je normalno, ta "celotna" zadeva pa je en malo žalostna... jaz osebno dam dosti na to (vsaj trudim se...), da vidim stvari tudi z druge strani kovanca (osebno smatram, da se je celotna liberalizacija kar precej spridila in je namesto, da bi bila višja stopnja osebne svobode zaznavana kot privilegij(privilege) in v skladu s tem tudi primerno "izvajana", je postala bolj kot ne "pravica"(self-righteousness), ki se prekoslej sprevrže v bolimeneku*aczadrugeimadajetakokotjemeniprav...), zato je ključno za izoblikovanje mnenja/stališča, slišati/videti/prebrati stvari iz različnih zornih kotov...
zato imam tudi kakega "komunajzarja" alpa "dick-a" in general na listi prijateljev, ko vidim, da so vseeno sposobni argumentirat svoja stališča in se v veliko temah lahko tudi mirno pogovarjamo...
in zdaj bo očitno tega še manj... in ker mi to niti približno ni všeč, bom šel še tista dva "nesrečnika", ki sta se uspela pribit na mojo "šit-listo" iz le-te odstranit...
tvoji nameni so lepi in pohvalni. ce bi imeli v forumu same take uporabnike, bi bilo naravnost carsko. zal pa ni tako in ne more biti tako. ker je forum samo orodje, uporabljajo pa ga zivi ljudje, kakrsni pac so.
če sem se odločil nekaj napisat na javno mesto, kot bi naj bil tale forum, sem to napisal z mislijo, da vsak, ki ima interes to lahko tudi prebere, če pa imam kaj za napisat, kar smatram da ni za vse "oči" mam pa zato na voljo PM, ane?
tako je. in se naprej lahko to pocnes. sploh odkar si tista dva skinil z liste :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2418882

Strani: 1

crt sporočil: 27.121
[Servis] Tema: Nadgradnja ignor funkcije
[#2418889] 30.06.14 10:59 · odgovor na: crt (#2418882)
Odgovori   +    3
... sem pa predlagal gustlu, da se stvari naredi tako:

- imas ignore listo

- poleg nje imas za obkljukat, ali zelis, da se ignoriranim skrijejo tvoji posti, da/ne

- ce da, potem se dogaja to, kar je bilo danes uvedeno, sicer ne (ostaja vse kot do danes)

Strani: 1