18 min
DAF Trucks s tremi nagradami fleet news
23 min
Nemški prometni minister bo testiral samovozeči tovornjak družbe MAN
34 min
To so prihajajoči Volkswagnovi avtomobili, ki jih ne bo poganjala elektrika
1 ura
Najbolj brani članki danes
2 uri
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec! 2
3 ure
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
4 ure
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
4 ure
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
5 ur
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
6 ur
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
6 ur
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
7 ur
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
7 ur
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
7 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
7 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
8 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
8 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
8 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
9 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
9 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pridržani Janez Zemljarič že na prostosti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-194281 sporočil: 689
[NavadniNimda]
> [bozo666]
> Da bo zadeva URAVNOTEŽENA, bo verjetno naslednja zadeva,

Ej, tehtničar Brozo, nerad zmotim tole filozofsko razpravo, ampak članek je o Janezu Zemljariču in Majrotu Cerarju, ne o Janši. ;)

PS.
Sem ti pa dal plus, za POSKUS uravnoteženja, čeprav ti po mojem tokrat ni najbolje uspelo. :D
Saj mi nikoli ne rata ...
Rad bi videl njegovo sobo: če na stenah niso slike od "njegovih zvezd", potem se kaj JJ zihr najde ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2411075

Strani: 1

anon-270175 sporočil: 476
[lolekthegreat]
> [NavadniNimda]
> > [bozo666]
> > Da bo zadeva URAVNOTEŽENA, bo verjetno naslednja zadeva,
>
> Ej, tehtničar Brozo, nerad zmotim tole filozofsko razpravo, ampak članek je o Janezu Zemljariču in Majrotu Cerarju, ne o Janši. ;)
>
> PS.
> Sem ti pa dal plus, za POSKUS uravnoteženja, čeprav ti po mojem tokrat ni najbolje uspelo. :D

Saj mi nikoli ne rata ...
Rad bi videl njegovo sobo: če na stenah niso slike od "njegovih zvezd", potem se kaj JJ zihr najde ...
Hehe, včeraj sem se družil s klenimi Slovenci in je nekdo omenil, da bozo dela v avtomehanični delavnici. Tam imajo ponavadi po stenah prave, klene mešalke hormonov. »Zamenjaj kakšno črko v njegovem imenu in ti bo jasno, kaj visi v njihovi«. Zato povsod njegove ovulacije na JJ temo.
bozo666 sporočil: 3.026
Gospod LOLEKTHEGREAT, ne ga preveč srat....beri ..zavajat publiko.......mislim sicer na publiko normalno, ne na čredo nekritičnih vernikov, ki bi vpili do zadnjega diha , da je suša, pa čeprav bi stali v vodi do brade.

Takšne so pač navade slepih vernikov, ki ne dojamejo, da njihovi idoli dostikrat "preveč vzamejo".......in potem ne znajo pojasniti od kod jim denar.

Ko pa se jih zaloti s prsti v marmeladi, so nenadoma organi pregona, predvsem tožilci in sodniki, nenadoma KRIVIČNIKI, ki so isti kot nekdaj titoisti.

No, počakajmo , da pri na vrsto zadeva IMOS, ki bo čredo vernikov prav gotovo prepolovila, saj se bodo obzorja mnogim zjasnila......zakaj ?.....zadeva je bolj razumljiva oz. preprosta in mnogi bodo rekli:

To je pa preveč, grem od njega reč.

Strani: 1