Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-226535 sporočil: 2.703
Zadnja sprememba: anon-226535 20.05.2014 11:27
[najobj]
... eh, gospa Petunija ima tudi mene na ignore, ker ona ignorira vsakogar, s katerim se ne strinja, kar pa sploh ne pomeni, da te potem ne bere in minusari, ampak te bere še bolj in minusari še bolj, ker je sumljive tipe treba vedno imeti pod kontrolo ... jebiga, tako je enkrat meni gospa Petunija sama povedala...

hahahaha! dej ne seri, tega pa skor ne morem verjet. sej, da so na slo portalih veliki pacienti vem, ampak tkole, no...

pa tale petunija je artikulirana in tudi pametna, ze res da ko je govor o jansi izpade talibansko in ima ocitno lahek ignore a ne verjamem da je taka pacientka..

btw, meni je zanimivo in hkrati zabavno, tko ko opazujem tole digitalno sloveijo tule na financah, kako se uporablja tele instrumente foruma, ki naj bi sluzili izkljucno onemogocanju trolov in psihopatov. namesto tega se tlele ignorirajo in minusarijo kot majhni stalini hahaha

in nakoncu imas deljene gete kjer se med sabo trepljajo. ni cudno pol, da vzniknejo armagedonske teorije o vsemogocni ucinkovitosti leve propagandne masinerije. taki paranoidni vzgibi(ki jih realni podatki popolnoma zanikajo, se enkrat poudarim) se vedno razvijejo v zaprtih, klavstrofobicnih ambientih.