Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ob javni pokojnini še 400 evrov dodatka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simonagruden sporočil: 630
Zdaj pa še predpostavimo, da si vsi zaposleni v Sloveniji na mesec lahko privoščijo 100 eur dajat na stran, pa smo čist skor ke Disneyworld.
Resno ej, s tem dodatnim varčevanjem mi ves ta folk iz raznih zavarovalnic, agencij in nekih kvazi firm, ki znajo vse in so ultra pametni, že tolk najedajo, da je za znoret. Vsakič ko se mi izpiše nepoznana telefonska številka, je na drugi strani nekdo, ki bo ravno naslednji teden na mojem koncu in je pripravljen mi pregledat vse moje police, mi svetovat glede novosti, ki so se pojavile, mi pripravit izračune, mi šlogat glede moje prihodnosti in ostala jajca. In vedno znova oni vedo za eno drugo zavarovalnico, ki bo dala boljše donose kot una prejšnja. Zadnjič me ustavi neki mladenič na parkirišču pred trgovino, češ da dela anketo za turistično agencijo glede dopustovanja. Ok, sem prijazna in odgovorim na par vprašanj. Potem, ko konča, pa mi reče ... "Ej, v bistvu delam pa še nekaj drugega ..." Guess what? Življensko in pokojninsko zavarovanje, investicije ... bla bla bla. Sem mislila, da ga bom kr z vrečo počla. Nehite zavajat ljudi, leporečit in celofanit, hkrati pa še nabijat zraven, da gre pri vsem tem samo za naše dobro. Mhm, sami samaritani ane.