Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[Servis] Tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime
[#2379732] 28.04.14 12:36 · odgovor na: anon-207617 (#2379720)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Nepovezano vprašanje: Neplačniki na forumu ne moremo čvekati v temah, ki so pod plačljivimi članki.
Tako je, ne morete.
Je kaj volje, da bi se ta fičer spremenilo?
Niti najmanjše. Prej v smer, da bi tudi povsod drugod samo plačniki.

Jaz neplačnik bi recimo rad repliciral tebi, ki v temi "brez alternative": forum.finance.si/?m=...710&single pišeš o izbiri manjšega zla ali izbiri neprihoda na volitve, obenem pa tudi o neubstoju sirovega bureka.
Kot normalen slovenec sem seveda prepričan, da bi moj prispevek k razpravi imel dodano vrednost in je velika škoda tako za branost foruma kot za splošen obisk spletne strani, da tam svojega prispevka ne morem oddati :-)
Odkar smo se sprijaznili, da obisk spletne strani ni in nikoli ne bo enako EUR, je v luči tega, da EUR je postavka v izkazu uspeha, obisk pa ne, precej več teže na projektih in pristopih, ki neposredno prinašajo EUR in ne zgolj obisk.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2379732

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Servis] Tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime
[#2379738] 28.04.14 12:44 · odgovor na: Gustl (#2379732)
Odgovori   +    0
[Gustl]

Niti najmanjše. Prej v smer, da bi tudi povsod drugod samo plačniki.
Kurc pol, moral sem probat :-)

Vas pa razumem, da je pač treba najt EUR, ne pa obisk, ki EUR ne prinaša. Iz tega vidika se veselim trenutka, ko bo komentiranje nasploh možno samo za plačnike.

Pomoje bo število naročnin precej naraslo, posebej če boste pametno postavili neko mini naročnino samo za opcijo komentiranja.

Strani: 1