Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.628
[Glavni forum] Tema: Janković porazil Bratuškovo!
[#2378886] 26.04.14 17:41 · odgovor na: najobj (#2378724)
Odgovori   +    3
[najobj]
P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...
Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2378886

Strani: 1

najobj sporočil: 31.906
[Glavni forum] Tema: Janković porazil Bratuškovo!
[#2378910] 26.04.14 18:40 · odgovor na: Gustl (#2378886)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 26.04.2014 18:41
[Gustl]
> [najobj]
> P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...

Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl
... čuj, Gustl ... evo, zdaj pa mi še povej, koga konkretno sem užalil ...

P.S.: če me vaša prodajnica Tina Anžič z več prijaznimi povabili na moj osebni E-mail ne bi nategnila, da sem za pol leta vnaprej plačal naročnino na Finance, bi vas zdaj takoj vse skupaj nekam poslal ... no, ampak 75 evrov je pač 75 evrov in se bom raje vgriznil v jezik ... ja, in seveda mene ne boš dal v nobeno prevzgojo v nobeno čakalnico, ker sem "too old for this shit", kot je rekel www.youtube.com/watc...aMno8d0Tzw dobri stari Roger Murtaugh ... evo, če bom zgruntal, da nimam direktnega dostopa na toti forum, pač na veselje mnogih ne bom več pisal, jebiga ... aja, in one prenosne baterije powerbank, ki lahko napolni vašo mobilno napravo, ki ste jo obljubljali poleg dostopa do plačljvih člankov, sploh nisem dobil ... OK, ampak ker je ne rabim, ni sile ...
najobj sporočil: 31.906
[Glavni forum] Tema: Janković porazil Bratuškovo!
[#2379757] 28.04.14 13:02 · odgovor na: Gustl (#2378886)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 28.04.2014 13:03
[Gustl]
> [najobj]
> P.S.: če za amorfno množico dežurnih forumskih kretenov,...

Ne žali. Naslednjič greš v čakalnico. Lp, Gustl
... čuj, ker ne vem, kako naj ti drugače odgovorim, bom kar tale post uporabil, ki je itak vse skupaj sprovociral ...

... evo, danes sem kot odziv na tole forum.finance.si/?m=...910&single od vaše prodajnice Tine Anžič dobil prijazno pojasnilo, da mi je poslala obljubljeno prenosno baterijo Powerbank in ko sem zdaj na pošti še enkrat preveril, se je izkazalo, da je pošiljka dva dni za položnico dejansko prišla, jaz pa sem preveril samo še naslednji dan, kasneje pa ne več, ker pravzaprav niti ne vem, če baterijo sploh rabim ... alzo, vaši Tini sem se opravičil, da sem jo po nemarnem vlačil po totem forumu, kar pa ne pomeni da nisem več jezen na tebe ...

... aja, še to ... čuj, kaj mogoče rabiš prenosno baterijo Powerbank, ki lahko napolni tvojo mobilno napravo, ker imam eno nerabljeno na zalogi ... khmm, cijena ? ... eh, sitnica ...

P.S.: tole na koncu se seveda samo malo hecam, da me DFK-ji ne bodo spet takoj zminusarili ...

Strani: 1