Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-169504 sporočil: 2.361
[Servis] Tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime
[#2377458] 24.04.14 23:08 · odgovor na: crt (#2376290)
Odgovori   +    0
[crt]
... da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.
Tale je pa tipična programerska. Sprememba programa ima nepričakovane stranske učinke, programer pa uporabniku razlaga, da to ni bug, ampak feature.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2377458

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[Servis] Tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime
[#2377947] 25.04.14 15:29 · odgovor na: anon-169504 (#2377458)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.04.2014 15:32
[abraxas]
> [crt]
> ... da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.
Tale je pa tipična programerska. Sprememba programa ima nepričakovane stranske učinke, programer pa uporabniku razlaga, da to ni bug, ampak feature.
... čuj, kje pa piše, da ima sprememba programa nepričakovane stranske učinke ? ...

P.S.: tudi če bi hotel ohranit zgodovino, kako naj Črt ve, kdo je bil novi uporabnik foruma v svojem prejšnjem forumskem življenju ? ... evo, in tudi če bi novega uporabnika preko IP-ja celo lahko povezal s starim, kako naj Črt ve, če novi uporabnik foruma res hoče imeti kaj s svojim prejšnjim forumskim življenjem, sploh ker je stari-novi uporabnik naredil forumski samomor ? ... alzo, bolj argumentiran feature, kot da forumski novorojenček kot vsak novorojenček svoje življenje začne z nule, si jaz ne znam predstavljat, pa da me jebeš ...

Strani: 1