Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

grgl1976 sporočil: 271
[sentvid]
Tudi v gospodarstvu so visoko izobraženi ljudje(menedžerji,direktorju,vodje,inžinirji.... )
Se strinjam, ampak v postu, ki sem ga komentiral, je bila primerjava s proizvodnim delavcem. Sam sicer tudi delam v privatnem sektorju, ampak vseeno menim, da grejo te debate o JU malo čez mejo, saj se premalo zavedamo, kaj te službe delajo z nas.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2358022

Strani: 1

anon-95425 sporočil: 885
[grgl1976]
> [sentvid]
> Tudi v gospodarstvu so visoko izobraženi ljudje(menedžerji,direktorju,vodje,inžinirji.... )

Se strinjam, ampak v postu, ki sem ga komentiral, je bila primerjava s proizvodnim delavcem. Sam sicer tudi delam v privatnem sektorju, ampak vseeno menim, da grejo te debate o JU malo čez mejo, saj se premalo zavedamo, kaj te službe delajo z nas.
Se strinjam, samo predrage so.
anon-203614 sporočil: 790
[grgl1976]
> [sentvid]
> Tudi v gospodarstvu so visoko izobraženi ljudje(menedžerji,direktorju,vodje,inžinirji.... )

Se strinjam, ampak v postu, ki sem ga komentiral, je bila primerjava s proizvodnim delavcem. Sam sicer tudi delam v privatnem sektorju, ampak vseeno menim, da grejo te debate o JU malo čez mejo, saj se premalo zavedamo, kaj te službe delajo z nas.
Te sluzbe večino časa ponujajo soritve, ki jih nismo naročili ali nam jih je država vsilila. Sami troli. Se ti sliši znano?

Strani: 1