Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ruski medved renči za vogalom

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-126255 sporočil: 2.565
[Glavni forum] Tema: Ruski medved renči za vogalom
[#2357590] 26.03.14 11:13 · odgovor na: bozo666 (#2357572)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-126255 26.03.2014 11:15
[bozo666]
Očitno sploh ne poznate zadev......to je sporazumov, ki jih ima npr. Srbija z Rusijo.......gre enostavno zato, da se bomo kako izognili škodi zaradi sankcij PRIMER: mi bomo kobajagi izvažali marmor v Srbijo, oni pa naprej v Rusijo........VOLK BO SIT IN KOZA ( SLO ) CELA.


Mi moramo koristiti povezave Bosne za nastope v muslimanskem svetu, predvsem v Severni Afriki, kjer Energoinvest dela kar bvelike posle.

Ma, ne bom da dolgo, ker očitno eni, ko slišijo besedo rbija ali Jugoslavija, sploh ne razmišljajo o dejanskih koristih za SLO, ampak kot bik na rdečo cunjo štartajo.
Takšni posli so za odpadniške države, Slovenija je v EU in nobenega zahrbtnega driblanja zaveznikov se ne bomo šli. Daj si že enkrat dopovej, da so Tito, Jugoslavija in Neuvršeni mrtvi, pa pusti Slovence, da v miru živijo na Zahodu, namesto da nas tlačiš k nerazvitim.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2357590

Strani: 1

bozo666 sporočil: 3.026
[Glavni forum] Tema: Ruski medved renči za vogalom
[#2357645] 26.03.14 11:49 · odgovor na: anon-126255 (#2357590)
Odgovori   +    3
Kako površen komentar nepoznavalca dejanske situacije v neoliberalistični EU, ki jo vodi par velikih držav oz. njihovih bančnih centrov moči.

Če razpršiš rizike oz. zmanjšal odvisnost zgolj od ene države ali grupacije, si dosti bolj suveren.

To kar sem pisal........preberite si kaj sem napisal piscu " 5-RA ", pa boste dojeli poanto.

PECUNIA NON OLET........in ta Nemcem , Francozem ne smrdi, zato pa uničujejo Grčijo........skrat, vsi gledajo svoji rit in zakaj ne bi mi izkoristile svoje stare povezave v bivši Jugi za zmanjševanje teže bodočih sankcij in za nove -tretje trge, npr. v Severni Afriki.

To, kar pišem , nima nobene veze s Titom , ki ga ni že 34 let, ampak je za malo SLO dober obet postati druga Švica. Trgovati z vsemi in imeti možnost reči ne neoliberalističnim težnjam velikih v EU , katerih cilj je za bagatelo pokupiti vse kar je še kaj vredno v SLO

NAROD SI BO SODBO PISAL SAM, če ne bo odvisen samo od enega trga.

Strani: 1