Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Finance, kot časopis namenjen gospodarstvu morate tole trditev obvezno preveriti:
"V nadaljevanju pa povedala še: "Na vsakem sestanku z gospodarstveniki preverim, kako nanje vpliva nepremičninski davek. Od petih, s katerimi sem govorila prejšnji teden - med njimi so Julon, Talum, Paloma -, bodo štirje plačevali nižji davek na nepremičnine," trdi premierka."

In če ne drži, potem pričakujem v prihodnjih dneh naslovnico: Alenka Bratušek se je spet nesramno zlagala!!!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2342108

Strani: 1

anon-51551 sporočil: 1.517
[sopranos]
Finance, kot časopis namenjen gospodarstvu morate tole trditev obvezno preveriti:
"V nadaljevanju pa povedala še: "Na vsakem sestanku z gospodarstveniki preverim, kako nanje vpliva nepremičninski davek. Od petih, s katerimi sem govorila prejšnji teden - med njimi so Julon, Talum, Paloma -, bodo štirje plačevali nižji davek na nepremičnine," trdi premierka."

In če ne drži, potem pričakujem v prihodnjih dneh naslovnico: Alenka Bratušek se je spet nesramno zlagala!!!!

Definitivno je to laž. Pri nas: davek je 10x večji !!
anon-200699 sporočil: 2.054
[sopranos]
Finance, kot časopis namenjen gospodarstvu morate tole trditev obvezno preveriti:
"V nadaljevanju pa povedala še: "Na vsakem sestanku z gospodarstveniki preverim, kako nanje vpliva nepremičninski davek. Od petih, s katerimi sem govorila prejšnji teden - med njimi so Julon, Talum, Paloma -, bodo štirje plačevali nižji davek na nepremičnine," trdi premierka."

In če ne drži, potem pričakujem v prihodnjih dneh naslovnico: Alenka Bratušek se je spet nesramno zlagala!!!!
Kje pa ti živiš, takega naslova ne boš nikoli videl. Že v pričujočem članku je en kup neresnic in sprenevedanja. Me prav zanima kaj jaz plačam manj če mi je že tako povečala DDV in dodal nepremičninski davek, če plačam več se mi je temu sorazmerno zmanjšala plača, pa če tudi dobim enako plačo kot prej. Za mene ni nobene razlike kako se davku reče, vse je tisto kar mi pobere država in tega je veliko preveč.

Strani: 1