Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - prenavljanje Finance.si

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[Servis] Tema: NOVO - prenavljanje Finance.si
[#2313670] 16.01.14 16:15 · odgovor na: gregahro (#2313567)
Odgovori   +    0
[gregahro]
A s temi sivimi okneci, ki se kazejo preden se nalozi slike se da kaj narediti?

Na ipdau je se posebej motece, ker mislim da se spreminja tudi velikost le teh, in potem ti vse skace po ekranu levo desno gor dol...
Zato, da vse teče hitreje, je narejen lazy load - slike se ne naložijo takoj, vendar šele naknadno, ko prideš do nje.

Bo še nekaj sprememb pri tem, zato ta trenutek ne bomo spreminjali. Je pa verjetno na tablicah trenutno največ stvari za popravit, ker res stran precej pleše. Je v planu optimizirat, ko se vse umiri. Zaenkrat imamo še težave na posameznih kombinacijah naprav/brskalnikov...

Tudi design foruma vidim, da se je precej spremenil, a komentarjev se res ne da nic optimizirati, predvsem tukaj mislim na prostor, ki ga zavzame komentar pa tudi ce nekdo napise eno samo besedo?
Forum je dokončen - zadnje spremembe so se že prijele.

Poleg tega mi ni jasno ali povprecen bralec res potrebuje toliko informacij, kot jih je v glavi sporocila, in potem Link neprimerno, sem siguren da se ga da nekoliko bolj nemotece umestiti, pa Link na vrh, je tudi cisto odvec pomoje, kdo pa to sploh klika medtem, ko bere komentarje? Ne recem, ce bi bil na vrhu vsaj clanek, tako pa se mi zdi ta funkcija cisto neuporabna...
Te funkcije vse ostanejo. Se uporabljajo. Seveda pa jih ne uporabljajo vsi.