Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[foore]
> [jani1974]
> > [macon]
> > Klošarjem, ki boste imeli težave napraskat kakih dvesto evrov več nepremičninskega davka, ker bivakirate v hišah z 200 m2, sporočam, da se preselite v manjša stanovanja, ker si hiše pač ne zaslužite in si je nikdar niste. Moja aktivna generacija v srednjih letih vam jih še vedno odplačuje z nizkimi dohodki, enormnimi obdavčitvami in zahodnimi cenami, mi si jih jasno ne moremo privoščiti, vam polpismenim idiotom pa po vaše pripadajo.
>
> Ne pozabi še na lastnike stanovanj, ki so do njih prišli s pomočjo Dedka Jazbinška.
> Se pravi, podjetje je zgradilo stanovanja za svoje delavce, namesto da bi vlagalo v razvoj.
> Podjetje je potem v devetdesetih propadlo, ker njegovih izdelkov ni hotel nihče več, stanovanja so delavci krazgrabili za 5-10 kmark, sedaj pa vlečejo penzije in so njihova neodtuljiva pravica.
>
> In sedijo v 100-200 keur vrednih stanovanjih, delajo nič, koristijo zadnje usluge brezplačnega zdravstva in se pritožujejo, da se jim dela krivica.
> In to se rešuje kot prva prioriteta...

Ne nabijaj podjetja niso gradila stanovanja s 100 0ziroma 200 m2...
Vsekakor sanjajo o 100k za dvosobna in trisobna stanovanja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2304840

Strani: 1

foore sporočil: 12.753
[macon]
> [foore]
> > [jani1974]
> > > [macon]
> > > Klošarjem, ki boste imeli težave napraskat kakih dvesto evrov več nepremičninskega davka, ker bivakirate v hišah z 200 m2, sporočam, da se preselite v manjša stanovanja, ker si hiše pač ne zaslužite in si je nikdar niste. Moja aktivna generacija v srednjih letih vam jih še vedno odplačuje z nizkimi dohodki, enormnimi obdavčitvami in zahodnimi cenami, mi si jih jasno ne moremo privoščiti, vam polpismenim idiotom pa po vaše pripadajo.
> >
> > Ne pozabi še na lastnike stanovanj, ki so do njih prišli s pomočjo Dedka Jazbinška.
> > Se pravi, podjetje je zgradilo stanovanja za svoje delavce, namesto da bi vlagalo v razvoj.
> > Podjetje je potem v devetdesetih propadlo, ker njegovih izdelkov ni hotel nihče več, stanovanja so delavci krazgrabili za 5-10 kmark, sedaj pa vlečejo penzije in so njihova neodtuljiva pravica.
> >
> > In sedijo v 100-200 keur vrednih stanovanjih, delajo nič, koristijo zadnje usluge brezplačnega zdravstva in se pritožujejo, da se jim dela krivica.
> > In to se rešuje kot prva prioriteta...
>
> Ne nabijaj podjetja niso gradila stanovanja s 100 0ziroma 200 m2...

Vsekakor sanjajo o 100k za dvosobna in trisobna stanovanja.

Strani: 1