Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

foore sporočil: 12.753
[jani1974]
> [macon]
> Klošarjem, ki boste imeli težave napraskat kakih dvesto evrov več nepremičninskega davka, ker bivakirate v hišah z 200 m2, sporočam, da se preselite v manjša stanovanja, ker si hiše pač ne zaslužite in si je nikdar niste. Moja aktivna generacija v srednjih letih vam jih še vedno odplačuje z nizkimi dohodki, enormnimi obdavčitvami in zahodnimi cenami, mi si jih jasno ne moremo privoščiti, vam polpismenim idiotom pa po vaše pripadajo.

Ne pozabi še na lastnike stanovanj, ki so do njih prišli s pomočjo Dedka Jazbinška.
Se pravi, podjetje je zgradilo stanovanja za svoje delavce, namesto da bi vlagalo v razvoj.
Podjetje je potem v devetdesetih propadlo, ker njegovih izdelkov ni hotel nihče več, stanovanja so delavci krazgrabili za 5-10 kmark, sedaj pa vlečejo penzije in so njihova neodtuljiva pravica.

In sedijo v 100-200 keur vrednih stanovanjih, delajo nič, koristijo zadnje usluge brezplačnega zdravstva in se pritožujejo, da se jim dela krivica.
In to se rešuje kot prva prioriteta...
Ne nabijaj podjetja niso gradila stanovanja s 100 0ziroma 200 m2...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2304705

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[foore]
> [jani1974]
> > [macon]
> > Klošarjem, ki boste imeli težave napraskat kakih dvesto evrov več nepremičninskega davka, ker bivakirate v hišah z 200 m2, sporočam, da se preselite v manjša stanovanja, ker si hiše pač ne zaslužite in si je nikdar niste. Moja aktivna generacija v srednjih letih vam jih še vedno odplačuje z nizkimi dohodki, enormnimi obdavčitvami in zahodnimi cenami, mi si jih jasno ne moremo privoščiti, vam polpismenim idiotom pa po vaše pripadajo.
>
> Ne pozabi še na lastnike stanovanj, ki so do njih prišli s pomočjo Dedka Jazbinška.
> Se pravi, podjetje je zgradilo stanovanja za svoje delavce, namesto da bi vlagalo v razvoj.
> Podjetje je potem v devetdesetih propadlo, ker njegovih izdelkov ni hotel nihče več, stanovanja so delavci krazgrabili za 5-10 kmark, sedaj pa vlečejo penzije in so njihova neodtuljiva pravica.
>
> In sedijo v 100-200 keur vrednih stanovanjih, delajo nič, koristijo zadnje usluge brezplačnega zdravstva in se pritožujejo, da se jim dela krivica.
> In to se rešuje kot prva prioriteta...

Ne nabijaj podjetja niso gradila stanovanja s 100 0ziroma 200 m2...
Vsekakor sanjajo o 100k za dvosobna in trisobna stanovanja.

Strani: 1