Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 03.01.2014 22:44
Klošarjem, ki boste imeli težave napraskat kakih dvesto evrov več nepremičninskega davka, ker bivakirate v hišah z 200 m2, sporočam, da se preselite v manjša stanovanja, ker si hiše pač ne zaslužite in si je nikdar niste. Moja aktivna generacija v srednjih letih vam jih še vedno odplačuje z nizkimi dohodki, enormnimi obdavčitvami in zahodnimi cenami, mi si jih jasno ne moremo privoščiti, vam polpismenim idiotom pa po vaše pripadajo.

Jasno, da ob tem sanjajte, da boste za njih dobili po dvesto jurjev, čedalje manj je idiotov, ki se vam bodo za energetsko potratna nefunkcionalna jajca z nagnitimi ostrešji zapufali za dvajset in več let.

Čez deset let bo pol Slovenije izgledalo kot predmestje Detroita in bom potem pomahal s par deset jurji, nekam do petdeset, če mi bo sploh kaj do tega in če bom še zmerom v retardirani slovenski greznici.

Vmes pridno papcajte travco, verniki demokratičnega socializma ter upokojene snažilke, delavci za trakom, administratorke s strojepisnimi tečaji, partijski idioti in ostala nesnaga v hiškah. Brez skrbi, da vam bo realnost pokazala vaše mesto in vašo vrednost.

Poserjem se na vašo emocionalno navezanost in duševne travme.