Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Sanjski družinski član, če bi bil razumnejši

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

milos9 sporočil: 1.044
Za mlado družino s povprečnimi dohodki, kreditom za stanovanje in drugimi obveznostmi, so sanje bolj realne kot morda vaše. Potniški dostavnik je zato idealna izbira, saj ponuja veliko prostora za razumen denar. Caddy je med njimi ena najboljših izbir zaradi v članku zapisanih dejstev, za marsikoga je zato sanjski, tudi za mojo družino je bil pred 4 leti. Na koncu smo izbrali Francoza, zaradi precej razumnejše cene. Volkswagen je druga najbolje prodajana znamka pri nas, zato je kupcem kot kaže zanimiva. Avtomobili po naših izkušnjah sodijo med boljše, pogosto pa niso med cenejšimi. O volkswagnih pišemo in bomo pisali pogosto, čeprav znamka ne oglašuje na portalu.

Miloš M.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2299764

Strani: 1

13121 sporočil: 933
[Avto] Tema: Sanjski družinski član, če bi bil razumnejši
[#2299840] 26.12.13 10:04 · odgovor na: milos9 (#2299764)
Odgovori   +    4
mogoče bi mlada družina razmislila o nakupu dacie dokker?o nakupu WW (osebno ga cenim), pa mogoče malo kasneje ko bodo otroci odrasli, se izšolali ,zaposlili, takrat bo pa najbrž tudi slovenija kot zadnja izšla iz krize. močno upam..
kmetovalec sporočil: 680
[Avto] Tema: Sanjski družinski član, če bi bil razumnejši
[#2299904] 26.12.13 11:21 · odgovor na: milos9 (#2299764)
Odgovori   +    4
[milos9]
Caddy je med njimi ena najboljših izbir zaradi v članku zapisanih dejstev, za marsikoga je zato sanjski, tudi za mojo družino je bil pred 4 leti. Na koncu smo izbrali Francoza, zaradi precej razumnejše cene. >
Miloš M.

Tudi sam sem pred leti naredil enako napako. Nihali med touranom in grand scenicom. Nazadnje nasedli lepšemu videzu in cca 2000 € nižji ceni. Potem pa se je začelo. Prej kot v treh letih (pri 92.000 km) odpovedala turbina. malo za tem alternator. Čeprav smo ob nakupu doplačali podaljšano garancijo (štiri leta oz. 90 tisoč km)nam to ni nič koristilo saj smo presegli kilometražo. Ob tem so me na servisu prepričevali, da je zamenjava turbine pri 100.000 km čisto normalna stvar. Saj bi jim verjel, če ne bi imeli tudi VW sharana, ki se mu je pri 300.000 km še vedno vrtela prva turbina.
V treh letih smo imeli popravil za 2500 evrov in nas je scenic že prišel dražje od tourana. Tik preden je dosegel garancijsko starost (pri 141.000 km) pa je razneslo motor (znotraj motorja se je odvil nek vijak, ki je prebil blok). Zamenjava s tovarniškim motorjem bi nas stala okoli 9000 €, uspeli smo dobiti rabljenega s 100.000 km za manj kot polovico te cene. Seveda smo se takoj po popravilu želeli avta čimprej znebiti. KO nam je o uspelo smo zanj dobili le 4000 €, star dobre 4 leta in prevoženih 160.000 km. Za tourana v takem stanju bi iztržili vsaj enkrat več. Nauk te zgodbe: ne nasedaj nizki ceni in šminki, ker boš na koncu drago plačal. Seveda francoza v naši garaži ne bo nikoli več.

Strani: 1