Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202357 sporočil: 1.374
[picikato]
"Deloma so odgovorni tudi državljani, ki so to tolerirali." meni Zidar Klemenčičeva.

Ko so državljani protestirali je šla država nad njih z vodnimi topovi in pendreki. Nekateri so bili aretirani, legitimirani in so dobili visoke plačilne naloge od sodišč, ki protesta državljanov niso tolerirala. Klemenčičeva je neresna in spet lupeta traparije. Komu neki na čast ? Zna se.
Pravzaprav sem z vsakim dnem bolj kriv....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2292018

Strani: 1

anon-203614 sporočil: 790
[0611ISKRA]
> [picikato]
> "Deloma so odgovorni tudi državljani, ki so to tolerirali." meni Zidar Klemenčičeva.
>
> Ko so državljani protestirali je šla država nad njih z vodnimi topovi in pendreki. Nekateri so bili aretirani, legitimirani in so dobili visoke plačilne naloge od sodišč, ki protesta državljanov niso tolerirala. Klemenčičeva je neresna in spet lupeta traparije. Komu neki na čast ? Zna se.

Pravzaprav sem z vsakim dnem bolj kriv....
In kako lahko na miroljuben način državljani to sranje nehamo tolerirati?

Kaj, če bi se organizirali in vsaj kak mesec ali dva ne bi plačali davkov. Nobenega. Ampak po mojem ne bo šlo, saj davki so vendar za šolstvo in zdravstvo... (po želji vstavi še potočeno solzico in šmrk, šmrk).

Ni nam pomoči. Čisti Stockholmski sindrom.
anon-275629 sporočil: 1.493
In podpisi na pogodbah in dokumentih tudi!
anon-184333 sporočil: 4.775
Zadnja sprememba: anon-184333 14.12.2013 05:48
[0611ISKRA]
> [picikato]
> "Deloma so odgovorni tudi državljani, ki so to tolerirali." meni Zidar Klemenčičeva.
>
> Ko so državljani protestirali je šla država nad njih z vodnimi topovi in pendreki. Nekateri so bili aretirani, legitimirani in so dobili visoke plačilne naloge od sodišč, ki protesta državljanov niso tolerirala. Klemenčičeva je neresna in spet lupeta traparije. Komu neki na čast ? Zna se.

Pravzaprav sem z vsakim dnem bolj kriv....
Točno tako. -:))
So odgovorni je rekla in ne SMO odgorni. Tipična izprijena logika advokata, ki vse razen sebe obtožuje krivde. Vsak je dobil "prisilni" nalog 2.879 EUR zaradi bank.

Strani: 1