Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jutri bo treba preživeti s pol neto plače

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rudim sporočil: 3.433
sistemi so naravnani tako ( zlobirani ), da je vsak dan slabše za večino, lobisti pa živijo vedno boljše.Naj mi kdo pojasni kako je to možno, da recimo soseda plačuje za dom 900 evrov za isto storitev je pred štirimi leti plačevala ca 500 evrov s tem, da je sedaj manj zaposlenih, slabša kvaliteta hrane isto z ostalimi storitvami. Podobnost opažam tudi v drugih segmentih, plače se pa v bistvu nižajo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2283430

Strani: 1

anon-297342 sporočil: 416
[Glavni forum] Tema: Jutri bo treba preživeti s pol neto plače
[#2283440] 02.12.13 10:55 · odgovor na: rudim (#2283430)
Odgovori   +    3
[rudim]
sistemi so naravnani tako ( zlobirani ), da je vsak dan slabše za večino, lobisti pa živijo vedno boljše.Naj mi kdo pojasni kako je to možno, da recimo soseda plačuje za dom 900 evrov za isto storitev je pred štirimi leti plačevala ca 500 evrov s tem, da je sedaj manj zaposlenih, slabša kvaliteta hrane isto z ostalimi storitvami. Podobnost opažam tudi v drugih segmentih, plače se pa v bistvu nižajo.
Pri teh cenah bo začel delovati trg. Za 900 eur na mesec in nastanitev bo verjetno že mogoče dobiti na dom negovalko za 24-ur.
bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Jutri bo treba preživeti s pol neto plače
[#2284176] 03.12.13 07:13 · odgovor na: rudim (#2283430)
Odgovori   +    1
[rudim]
sistemi so naravnani tako ( zlobirani ), da je vsak dan slabše za večino, lobisti pa živijo vedno boljše.Naj mi kdo pojasni kako je to možno, da recimo soseda plačuje za dom 900 evrov za isto storitev je pred štirimi leti plačevala ca 500 evrov s tem, da je sedaj manj zaposlenih,
Za dvig minimalne place v casu Pahorjeve vlade si morda slisal?

Strani: 1