Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čas je za nove zgodbe!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: Čas je za nove zgodbe!
[#2273810] 20.11.13 11:16
Odgovori   +    11
Še vezano na Kovača!

Nekje sem zasledil hvaljenje foruma Financ. Finance imajo super urejen forum in sistem komentiranja člankov. Ko se bo konkurenca "zbudila" na tem področju, bo hudo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2273810

Strani: 1

crt sporočil: 27.184
[Glavni forum] Tema: Čas je za nove zgodbe!
[#2275497] 21.11.13 20:42 · odgovor na: 0329Softb (#2273810)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 21.11.2013 20:49
[0329Softb]
Še vezano na Kovača!

Nekje sem zasledil hvaljenje foruma Financ. Finance imajo super urejen forum in sistem komentiranja člankov. Ko se bo konkurenca "zbudila" na tem področju, bo hudo.
forum financ je stvar evolucije prakticno 15 let. jaz sem z njim z nule (poletje 1998, se pod povsem drugo domeno in 2 leti pred nastankom online financ). gustl in se par drugih ljudi, ki so danes admini, prav tako ali blizu tega.

ko maham s to dobo, ne govorim tu toliko o evoluciji tehnike (ceprav je prav ona primarno moje podrocje). tehnicni advantage lahko imas, ni pa to nekaj, na kar lahko trajno racunas. tehnicno te lahko dohiti kdorkoli z nekim solidnim tehnicnim znanjem.

se je pa v tem casu nabral tudi vsebinski know-how, kako upravljati taksno ladjo. po moje imajo glede tega finance nekoliko tezje ulovljivo prednost. ali ce drugace recem, scasoma se pokaze razlika v obsegu in bistvu med postavljanjem in vzdrzevanjem. tako kot pri X drugih stvareh, seveda.

ta prednost lahko izhaja tudi iz tega, da so finance pripravljene kadarkoli forum v celoti vreci stran, ce bi se izkazalo, da je razvoj stanja in uporabnikov taksen, da pricakovani cost/benefit nima vec smisla.

there's nothing like the threat of imminent death to wonderfully concentrate the mind :)

Strani: 1