Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bi sledili tisočodstotnim donosom?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8705 sporočil: 746
[Glavni forum] Tema: Bi sledili tisočodstotnim donosom?
[#2272823] 19.11.13 13:37 · odgovor na: OnlyA (#2272595)
Odgovori   +    1
Jaz sem poskusil tako, da sem naredil račun na AVA FX in potem šel prek Zulutrade. Nekaj sem posnemal, ampak me je zaneslo, da sem trgoval sam. Šel sem na valute z norimi vzvodi in zaslužil okrog 60% v enem tednu, potem pa izgubil vse v naslednjem tednu:) Ampak zadeva je problematična predvsem zaradi drugih stvari. Ko sem oddal naročila, se le ta niso sprovedla, oz. so bile skoz ene tehnične težave med brokerji. Tam sem izgubil ful. Pltaforme pa delajo tako, da ti pokrijejo le izgube pri tehničnih težavah in ne potencialnih dobičkov. To pomeni, da sem izgubil nekaj 100 EUR v trenutku, ko nisem mogel zapreti pozicije pri določenem profitu. Moral bi vztrajati in samo posnemati, čeprav so tudi ti ki jih posnemaš navadni gamblerji in tudi tu se ti pozicije ne zapirajo...

Skratka ne gre za nek nateg zelo verjetno, ker sem potreboval polno enih dokumentov in fotokopij, da sem sploh lahko odprl račun. zelo verjetno je tudi težava pri uizplačilu. Na VISA kartico gre za ostalo nisem prepričan. Čeprav jaz z izplačilom niti nisem poskusil in sem pač zagamblal 500 USD malo brezveze:)