22 min
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
1 ura
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
2 uri
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
2 uri
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
2 uri
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
2 uri
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
3 ure
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 1
3 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
3 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
3 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 2
3 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
4 ure
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
4 ure
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
5 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
6 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
6 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
6 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
6 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
7 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.187
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2246864] 16.10.13 16:50 · odgovor na: anon-207617 (#2246862)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]
Za info, kaj občutim kot laični a pogost uporabnik:
Meni se je na 14'' zaslonu laptopa pravkar začel prikazovat forum v neki bolj mobile / android obliki.
tako je misljeno, ravna se po sirini.
Nimam toliko stolpcev, nimam toliko izbir, ampak ključno je, da je pisava ogromna, in da se zgornja reklamna pasica odscrola ko grem dol.
pisava je vecja za nekje 25%, priblizno tako velika kot v clankih in ja, panorama spizdi.
A se lahko zmenimo, da tole permanentno ostane tako? Potem bi se pa skoraj naročil na Finance, evo :-))
kakor je zaenkrat meni znano, je target, da ostane tako. your move :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2246864

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2246874] 16.10.13 16:58 · odgovor na: crt (#2246864)
Odgovori   +    2
Sem preveril, digital naročnina je 18.9 na mesec.

Kaj če jaz plačam vnaprej za eno leto, se odpovem mini FIPO, karkoli že to je, in nekemu bonu za enaa.com, karkoli je že to,

in plačam 160 eur?

Aja, in dobim obljubo, da se mi bo zgornja pasica vedno gor odscrolala, vse ostalo pa se spreminja pač kot do zdaj (vedno se nekaj spreminja, samo zgornja pasica je vedno prikovana).
anon-187668 sporočil: 5.835
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2246900] 16.10.13 17:40 · odgovor na: crt (#2246864)
Odgovori   +    0
Ob komentarju v forumu, je pasica na levi (nick in pod njim FQ) preširoka. Če bi bila pasica ožja za približno eno tretjino, bi ostalo precej več prostora za komentar.

Bi bilo možno uvesti barvno opcijo, ki bi uporabniku omogočala roza-breskovo barvo spremeniti v neko drugo?

Strani: 1