Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-231230 sporočil: 4.037
[0115Re1]
ah bejži no? To iz kakšnih izkušenj? al kar tako malo počez?
A kdo do sedaj ni dobil nakazano?
Kar tako malo počez, cenjeni kolega. Raje predvidim možnosti, kot ukrepam, ko je prepozno. V nekaj mesecih bo bodisi stampedo iz stebra, bodisi zamrznitev enkratnih izplačil. Težko predvidljivo glede na hitro padanje kupne moči prebivalstva, nepremičninskega davka, negotovi usodi obeh sistemskih bank?

Če sem prveč črnogled, se bom pač malček zajebal. A ne kaj prida... Ti kar čakaj dalje, pri meni gre za (zame) precej opazno vsoto, ne za nekaj tisočakov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2246528

Strani: 1

anon-18577 sporočil: 281
Ni problema. Vsaka odločitev je legitimna in za vsakega pravilna.

Vendar:
- zamrznitve dvigov nismo dočakali v zadnjem letu iz nekih pravnih razlogov in ne vem, kako bi jih lahko v prihodnje
- "stampedo" v drugem stebru se dogaja zadnje 3 leta (in da, verjetno se bo to nadaljevalo še naprej)
- nihče do sedaj ni ostal brez izplačila iz kakršnihkoli razlogov (in ne verjamem, da bi to bilo možno v prihodnosti. Seveda, apokaliptični scenariji izvzeti. Ampak takrat imamo vse druge večje probleme).

Bo pa verjetno korektno, da potem, ko po 60 dneh vendarle prejmeš nakazilo, sporočiš, da si ga prejel (zaradi mene zraven tudi napišeš, naj vsi ostali še zato toliko bolj pohitijo).

Samo ne nabijat za brezveze in brez osnove.

Strani: 1