Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Po službo kar v kratkih hlačah

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Po službo kar v kratkih hlačah
[#2200637] 25.08.13 08:27 · odgovor na: anon-218461 (#2200608)
Odgovori   +    1
[jasnuk]
Na koncu pa še je**ni dress code - kravata. Ah ja...finta je v tem, da najpametnejši in najbolj ustvarjalni ljudje tega sveta v vašem podjetju sploh ne bi želeli delati in ustvarjati.

Ravno včeraj sem poslušal anekdoto, kako sta Bill Gates in Steve Ballmer šla na tisti slavni sestanek na IBM, ki je spremenil zgodovino računalništva, in jima je taksist rekel, da brez kravate pa tam nimata kaj počet ter so se ustavili, da sta si nabavila jih. Ker določeno okolje pač zahteva določene pogoje in če hočeš biti uspešen, je dobro vedeti, kdaj se prilagodit in iti tudi ven iz svojega comfort zone.

Sem šel sicer sedaj googlat tole zgodbo in se najde nekoliko drugačna različica, ampak point je isti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2200637

Strani: 1

anon-218461 sporočil: 539
[Glavni forum] Tema: Po službo kar v kratkih hlačah
[#2200641] 25.08.13 08:47 · odgovor na: Gustl (#2200637)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-218461 25.08.2013 08:49
Ja uni od IBM-a so oblekli pa jeans, da bi se Bill bolje počutil ;)

V bistvu nimam nič proti kravatam. Ali je ali ni meni osebno ne pove nič. Mislim pa, da so kravate danes malo outdated. Bolj me je zmotilo vihanje nosu v sporočilu, medtem ko s/z na začetku kar štrli.
anon-180464 sporočil: 4.080
[Glavni forum] Tema: Po službo kar v kratkih hlačah
[#2205017] 29.08.13 14:28 · odgovor na: Gustl (#2200637)
Odgovori   +    1
[Gustl]
Ravno včeraj sem poslušal anekdoto, kako sta Bill Gates in Steve Ballmer šla na tisti slavni sestanek na IBM, ki je spremenil zgodovino računalništva, in jima je taksist rekel, da brez kravate pa tam nimata kaj počet ter so se ustavili, da sta si nabavila jih. Ker določeno okolje pač zahteva določene pogoje in če hočeš biti uspešen, je dobro vedeti, kdaj se prilagodit in iti tudi ven iz svojega comfort zone.

Sem šel sicer sedaj googlat tole zgodbo in se najde nekoliko drugačna različica, ampak point je isti.
Ali obratno.
Steve Jobs je prišel v papučah k Atariju, pa so ga sprejeli.
Ker pa je preveč smrdel, so ga dali delati pa v nočno izmeno, da ni motilo sodelavcev. :-)

Strani: 1