Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek 6 nasvetov, če imate pretežko nogo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166099 sporočil: 1.195
[Glavni forum] Tema: 6 nasvetov, če imate pretežko nogo
[#2199711] 23.08.13 12:17 · odgovor na: anon-124452 (#2199634)
Odgovori   +    4
Verjetno je mislil "norce" na prehitevalnem pasu, ki drvijo s polžjo hitrostjo in od Ljubljane do Maribora nikoli ne pogledajo v vzvratna ogledala.
Ravno zaradi takih kot si ti, se dogajajo čudne stvari na cestah. Sej je dovoljeno ane se 80 peljati po avtocesti, pa čeprav ni varno. Nobeden mi nič ne more in verjetno se tudi ne umakneš nekomu na avtocesti, ki se mu mudi,.. ampak zgolj zato, ker se voziš 130 kolikor je dovoljeno, nema veze, če je desni pas prazen.... ti voziš po pravilih... :lol:

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2199711

Strani: 1

anon-124452 sporočil: 6.934
[Glavni forum] Tema: 6 nasvetov, če imate pretežko nogo
[#2200187] 24.08.13 04:08 · odgovor na: anon-166099 (#2199711)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 24.08.2013 04:21
[Plavi]
Verjetno je mislil "norce" na prehitevalnem pasu, ki drvijo s polžjo hitrostjo in od Ljubljane do Maribora nikoli ne pogledajo v vzvratna ogledala.
Ravno zaradi takih kot si ti, se dogajajo čudne stvari na cestah. Sej je dovoljeno ane se 80 peljati po avtocesti, pa čeprav ni varno. Nobeden mi nič ne more in verjetno se tudi ne umakneš nekomu na avtocesti, ki se mu mudi,.. ampak zgolj zato, ker se voziš 130 kolikor je dovoljeno, nema veze, če je desni pas prazen.... ti voziš po pravilih... :lol:
To si malo na pamet ustrelil, po tisti: Tudi slepa kura zrno najde!

Toliko let in toliko kilometrov sem za volanom, pa ne samo po Evropi, da resnično ne potrebujem tvojih nasvetov o varni vožnji, še manj o predpisih.

Po tvojem pisanju, "da se ti včasih mudi in da voziš hitreje od 130 km/h", domnevam da si ti en tistih, ki vedno prehitro vozi in od daleč blinka če nekdo prehiteva tovornjak s dovoljeno hitrostjo, vendar je bolj počasen od tebe, "ker se ti vedno mudi".

Takšne voznike najbolj sovražim, takšni najbolj ogrožajo promet, ker na cesti priznavajo samo moč in hitrost. Predpisi in varnost nikdar niso pomembni za napihnjeno, lažno samozavest. Za tebe obstajajo samo dva tipa voznikov: norci, ki vozijo še hitreje od tebe in idioti, ki so prepočasni.

Napihnjene žabe, podobne tebi, največkrat iz arogance in dokazovanja lažne velikosti, superiorne hitrosti in moči naredijo, prej ali slej, nesrečo na cesti.

Če si res "Plavi" potem je to za tebe prav značilno in večkrat videno na cesti.

Če mi odpišeš nazaj, da se ti vedno držiš predpisane hitrosti, in da ne delaš prekrškov na cesti, potem to zgoraj napisano ne velja za tebe in se ti opravičujem za ostre besede.

PS

Odgovori prosim na eno vprašanje. A je bolj varno voziti po avtocesti s hitrostjo 80 km/h ali 160 km/h? Prav zanima me tvoje mnenje!

Strani: 1