Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Po službo kar v kratkih hlačah

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-221237 sporočil: 3.746
Haha še najbolj se mi dopade tale: iskalka zaposlitve, ki je delodajalcu zabrusila, da ni prepričana, ali je ponujeno delovno mesto vredno tega, da je sploh vžgala avto.

Izberejo itak tistega po vezah ali pa tisto, ki ima največje joške....vse ostalo je bla bla.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2197351

Strani: 1

anon-216726 sporočil: 562
[Glavni forum] Tema: Po službo kar v kratkih hlačah
[#2198022] 21.08.13 16:29 · odgovor na: anon-221237 (#2197351)
Odgovori   +    12
Možno je tudi, da je imela prav :) Sem imel v preteklosti podobno izkušnjo, samo da sem to povedal s pogledom kar je bilo verjetno jasno tudi osebi, s katero sem se pogovarjal - po vseh možnih vprašanjih o delu z moje in njene strani in podatku, da bi moral biti dosegljiv 24 ur na dan in v kolikor bi dobil klic, da bi moral biti najkasneje 15 min po tem že v podjetju, sem se pozanimal o plači. Odgovor je bil: "Več kot minimalca ne moremo ponuditi", medtem ko je na primerljvih delovnih mestih plača višja za okoli 30% :) Sem se nato prijazno zahvalil za čas, ki mi ga je namenila in se odstranil.

Poznam tudi primere podjetij, ki svojim tržnikom, ki jih menjajo hitreje, kot Slovenija vlade, postavljajo take kvote, ki so realne samo na papirju. Seveda vsak nov, ki pride, šele po enem ali dveh mesecih ugotovi, da je to samo legalni nateg in dobi za dva meseca dela par sto evrov plačila.

Aroganca je prisotna na vsaki strani. Sicer se pa itak v Sloveniji normalno zaposluje večinoma prek poznanstev :)

Strani: 1