Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Karner: Obama pritiska na evropsko sodišče

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

fabiani sporočil: 4.454
[Glavni forum] Tema: Karner: Obama pritiska na evropsko sodišče
[#2134625] 02.06.13 21:07 · odgovor na: (#2134586)
Odgovori   +    11
[faikk]
> [NavadniNimda]
> > [faikk]
> > > [NavadniNimda]
> > > > ... in dodaja, da gre za ameriško laž
> > >
> > > Ujej, tole je pa počas že proti-Ameriška propaganda.
> >
> > In v bistvu zastonj dobi prime time na nacionalni TV!?
>
> No, ja, saj ni grozil drugačemislečim z Gulagom, torej moramo priznati, da gre za delno presenetljivo pozitiven odnos mutibarićev na PTB ClobenЍje. :S

Ne, si je pa naredil reklamo za svoje generike. Zastonj. Med glavnim dnevnikom. Ni slabo je pač podjeten tip.

Za gulage pa po novem/starem še vedno skrbi žužek ali kaj je že, žižek. Ravnokar trenira na grkih.

Me pa zanima, ko je prodajal generike po netu, kakšno zaščito je uporabljal.
Če me spomin ne vara; je pokojni stric Slivnik očitno denar " pral" upsa pretakal v gradbene posle. V Ljubljani so se pogovarjali z Electo in glavnim čobanom okoli cene za Tovil. Navzven, za interno uporabo pa verjetno še o "zaščitah" na balkanu, nje, nje!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2134625

Strani: 1

najobj sporočil: 31.902
[Glavni forum] Tema: Karner: Obama pritiska na evropsko sodišče
[#2135092] 03.06.13 10:28 · odgovor na: fabiani (#2134625)
Odgovori   +    2
[fabiani]
> [faikk]
> > [NavadniNimda]
> > > [faikk]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > > ... in dodaja, da gre za ameriško laž
> > > >
> > > > Ujej, tole je pa počas že proti-Ameriška propaganda.
> > >
> > > In v bistvu zastonj dobi prime time na nacionalni TV!?
> >
> > No, ja, saj ni grozil drugačemislečim z Gulagom, torej moramo priznati, da gre za delno presenetljivo pozitiven odnos mutibarićev na PTB ClobenЍje. :S
>
> Ne, si je pa naredil reklamo za svoje generike. Zastonj. Med glavnim dnevnikom. Ni slabo je pač podjeten tip.
>
> Za gulage pa po novem/starem še vedno skrbi žužek ali kaj je že, žižek. Ravnokar trenira na grkih.
>
> Me pa zanima, ko je prodajal generike po netu, kakšno zaščito je uporabljal.
Če me spomin ne vara; je pokojni stric Slivnik očitno denar " pral" upsa pretakal v gradbene posle. V Ljubljani so se pogovarjali z Electo in glavnim čobanom okoli cene za Tovil. Navzven, za interno uporabo pa verjetno še o "zaščitah" na balkanu, nje, nje!
... evo, ko ti to napišeš, te nafilajo s plusi, ko pa jaz napišem isto, pa me nafilajo z minusi ... no, zdaj pa naj še kdo reče, da je pravica na tem svetu ...

P.S.: Slovenija je očitno res postala varno pribežališče za kriminalce vseh sort, če se toti Karner hladnomrtvo šeta po Sloveniji in si z Američani upa celo preko slovenske RTV nategovat, češ kaj si tisti njihov predsednik Obama dovoli, da ga javno blati pred slovenskimi ljudmi ...

Strani: 1