41 min
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
41 min
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
46 min
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
1 ura
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
13 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
14 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 3
16 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5
18 ur
V Poljanski dolini protestno zaprli cesto Gorenja vas-Hotavlje

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Oskrunjeno obeležje na Roški

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

rub15 sporočil: 1.344
[#2134467] 02.06.13 17:58 · odgovor na: (#2134435)
Odgovori   +    0
Nimda, eno info rabim, vem da obvladaš.

forum.finance.si/?m=...465&single
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2134479] 02.06.13 18:07 · odgovor na: (#2134116)
Odgovori   +    1
[gsavli]
> [Miran77]
> No ja, saj smo vedeli. Pričakovano.

brez veze sploh dajat gor tablo. stvar je bila pričakovana in vsi so vedeli.
če ne bi bilo table, ne bi bilo komentarjev, ampak zna biti, da bodo grafiti preživeli tablo, ker se tabla nekam sumljivo plemenito sveti in jo bo nek neznan cigo neke neznane noči spremenil v znano surovino :)
anon-154207 sporočil: 7.023
[#2134483] 02.06.13 18:09 · odgovor na: (#2134320)
Odgovori   +    10
[valsidalado]
> [shampion]
> > [Karaya]
> /.../
> Seveda pa je režitev.
> Takojšnja lustracija kučanistov in splošna dekučanizacija v javnem sektorju in po potrebi tudi drugod. To pa terja nekaj akcije. "No pain, no gain."

> "No pain, no gain."

Ja saj - s tem rekom je po tvojem mišljena tuja bolečina. Si pa res shampion. Upam, da si ga izrekel v sarkazmu.

Wikipedija: No pain, no gain (or "No gain without pain") is an exercise motto that promises greater value rewards for the price of hard and even painful work. Under this conception competitive professionals such as athletes and artists are required to endure pain and pressure to achieve professional excellence
Razumel si narobe.
Mišljeno je bilo tako kot opisuje citat iz Wikipedije.
Po domače, pa bi se reklo, "Brez muje se še čevelj ne obuje".
Za vsaj slučaj še dodatno pojasnilo v izogib vsakršnemu nesporazumu.
Mišljeno je, da, če se ljudstvo ne bo zganilo, mu bo komunistično kučanistična zelega, še naprej 'sesala kri'.
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2134484] 02.06.13 18:09
Odgovori   +    17
eh, tole je bilo pa vsakomur jasno, da je kot vaba na trnku. zapravljena priloznost. dovolj da bi nekdo stal s skrito kamero tamle pol dneva, pa bi imeli dons vandala na naslovnicah. pa bi bila zanimiva reakcija organov.

skoda ker se noben ni spomnil tega.
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2134487] 02.06.13 18:14 · odgovor na: (#2134262)
Odgovori   +    16
pirhovec, kako si lahko mislil, da je lahko dohtar v sloveniji, ki bi se rad spilal privatnika z javnimi infrastrukturami, lahko zagovornik svobode?

jaz se vedno fajn nasmejim ob takih primerkih.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2134488] 02.06.13 18:17 · odgovor na: Gustl (#2134204)
Odgovori   +    3
[Gustl]
> [zvonkass]
> ...tut elektriko so nam izklapljal...cist tko mimgrede...

Skratka, da povzamemo, koliko dreka se nam poizkuša v glavo uturit:

1) ČE ne bi bilo partizanov, bi sedaj govorili nemško.

2) ČE ne bi bilo Janše, bi sedaj pisali v cirilici in to v temi.

A res ne opazite, kolk glupo je vse skupaj.
xexe, to si dobro opazil in povezal;

mit enobeja in mit osamosvojitve sta popolnoma enaka;

tista "nova elita" ki je prišla iz enobeja, ko so čobani na poti v šolo zašli na položaje, je bila čista taka, kot je zdaj "nova tajkunska elita", enaki vzorci, enako poreklo, enaka obramba, enake metode, enako glupe zgodbice ...

petdeset let smo korakali v krogu, da smo prišli spet na začetno točko, pa še zdaj ploskajo tistim, ki vodijo ta "pohod u jajce..."
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2134493] 02.06.13 18:21 · odgovor na: anon-212065 (#2134163)
Odgovori   +    15
Zadnja sprememba: anon-226535 02.06.2013 18:26
[koma4]
Mi ki smo malo starejši se je še spomnimo. V osnovni šoli je bila obvezna! Mislim da v 5. ali 6. razredu . Tako kot Srbohrvaščina po vojašnicah v Sloveniji.
mene so v grablce tunkali v 5.razredu ranjke vukojebine. dve al tri ure na teden se mi zdi. bizarni spomini na heroglife, se posebej ko so mi zraven pri zgodovini(al slovenscini) najedali z pestrno, bevkom in kako je bilo grozno ko so ga fasisti posiljevali z italjanscino :)
čarli sporočil: 13.178
[#2134495] 02.06.13 18:24 · odgovor na: anon-226535 (#2134484)
Odgovori   +    0
[prec]
eh, tole je bilo pa vsakomur jasno, da je kot vaba na trnku. zapravljena priloznost. dovolj da bi nekdo stal s skrito kamero tamle pol dneva, pa bi imeli dons vandala na naslovnicah. pa bi bila zanimiva reakcija organov.

skoda ker se noben ni spomnil tega.
Ja čudno, da se ti nisi spomnil ko ti je bilo pa vse jasno ane:)
anon-297611 sporočil: 1.622
[#2134497] 02.06.13 18:26 · odgovor na: (#2134454)
Odgovori   +    7
Nisem kak fan socializma, ampak mislim, da bi se ga dalo (se ga je dalo) usposobiti, za veliko večje rezultate, kot jih je dala janšistična Slovenija. Če bi Janša bil kak omembe vreden politik desnice, bi vedel, da se na kapitalskem področju nima smisla boriti za tisto, kar je (bilo), ampak za tisto, kar je lahko. Ker ima tri razrede osnovne šole, tega seveda ni vedel in ko je prišel na oblast, ni znal ničesar narediti, razen, da je posnemal to, kar je bilo in cvilil naokoli. Janša je zgolj zmene za zmenta. Histerična zmeneta, ki bi nekaj rada, pa ne vedo kaj. Nor je tisti, ki računa nanj, da bo Slovenijo spravil iz krize.

Slovenijo lahko iz krize spravi samo kapital, ki se vede kot privatni. Ali je v resnici privatni ali je državni ali partijski, je vseeno. To je tisto, česar Janša ne more razumeti in ga to dela za desnega boljševika. Janša bi se v bistvu moral zavedati zgdovinskega hendikepa, da ima na svoji strani manj usposobljene ljudi in bi zato moral najbolj sposobnim nuditi najboljše možnosti. Kot pa vemo, je Janša zvišal davke na najvišje dohodke in uvedel 40% davek na trgovanje z IFI.

Se pravi, možakar nima ene čiste. Vse kar pove, je sranje v kahlo.

Enfrice.
Gustl sporočil: 13.625
[#2134499] 02.06.13 18:28 · odgovor na: anon-226535 (#2134493)
Odgovori   +    1
[prec]
> [koma4]
> Mi ki smo malo starejši se je še spomnimo. V osnovni šoli je bila obvezna! Mislim da v 5. ali 6. razredu . Tako kot Srbohrvaščina po vojašnicah v Sloveniji.

mene so v grablce tunkali v 5.razredu ranjke vukojebine. dve al tri ure na teden se mi zdi. bizarni spomini na heroglife, se posebej ko so mi zraven pri zgodovini najedali z pestrno, bevkom in kako je bilo grozno ko so ga fasisti posiljevali z italjanscino :)
V zadnjih letih predmeta srbohrvaščina (milsim, da sem bil predzadnja generacija s tem predmetom), ki smo ga imeli v 5. razredu, se je cirilico učilo v drugem polletju, dve uri na teden. Tiskane in pisane črke.
siap sporočil: 2.195
[#2134501] 02.06.13 18:31 · odgovor na: anon-226535 (#2134493)
Odgovori   +    7
khm,..lepo si jim obrisal ogledalo.

Lp
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2134502] 02.06.13 18:31 · odgovor na: anon-106853 (#2134439)
Odgovori   +    2
[Tejči.]

-pomanjkanje nekaterih osnovnih dobrin
-pomanjkanje pogonskih goriv
-utrgana inflac ija
-obvezno služenje vojaškega roka z veliko verjetnostjo vračila vojaka v trugi
-napredovanja zgolj po politični liniji
-onemogočanje študija ljudem z negativno karakteristiko (beri preveč verni ali svobodomiselni)
-prepoved kritike SFRJ (se spomniš Masleše in preganjanja mulcev ki so se pokakali na SFRJ)
-učuzenje ljudi, ki so razgalili načrte JLA.....
komu bi ti rada prodajala te buče?

tistim, ki se takrat še rodili niso in jim je vseeno za tvoje travme, ali nam, ki smo to videli od blizu?
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2134503] 02.06.13 18:31 · odgovor na: čarli (#2134495)
Odgovori   +    11
[čarli]
> [prec]
> eh, tole je bilo pa vsakomur jasno, da je kot vaba na trnku. zapravljena priloznost. dovolj da bi nekdo stal s skrito kamero tamle pol dneva, pa bi imeli dons vandala na naslovnicah. pa bi bila zanimiva reakcija organov.
>
> skoda ker se noben ni spomnil tega.

Ja čudno, da se ti nisi spomnil ko ti je bilo pa vse jasno ane:)
obstajajo nekatere konstante v casu in predvsem prostoru, ki so beyond tvojemu dojemanju.
rub15 sporočil: 1.344
[#2134505] 02.06.13 18:35 · odgovor na: (#2134491)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: rub15 02.06.2013 18:39
[NavadniNimda]
> [rub15]
> Nimda, eno info rabim, vem da obvladaš.
>
> forum.finance.si/?m=...465&single

Haha, nisem kablaš.
Tebe sem vprašal zato ker si (bil?) na forumu T-2 moderator, pa sem si rekel, sigurno ve.:-)
Ampak poišči na eBay in primerjaj vtiče:
www.ebay.com/sch/i.h...&_from=R40
Super, hvala, sedaj vsaj vem kako ta zadeva zgleda. Bom še naprej težil Telemahovcem, preden pridejo priklopit, da ne bom kupil kakšne bedarije, ker vidim, da imajo navoj. Je pa konektor žemski.:-)
anon-106853 sporočil: 1.122
[#2134506] 02.06.13 18:36 · odgovor na: anon-238577 (#2134502)
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: anon-106853 02.06.2013 18:38
samo za eno napiši, da ne drži......tisti, ki so se takrat še pretakali iz jajca v jac in zdej nosijo zastave z zvezdo in se derejo revolucionarne pesmi pa itak vem, da ne verjamejo, da se je to dejansko dogajalo.....

edit:
ker sem dala to skozi vsaj vem o čem pišem.....ne vem, čemu si to označil kot buče?
0329Softb sporočil: 3.757
[#2134507] 02.06.13 18:38
Odgovori   +    25
Naravnost grozljiva je situacija danes v Sloveniji. To, da je gospodarsko zlomljena mnogo bolj, kot si to 99,9% prebivalcev sploh lahko predstavlja, je skoraj zanemarljivo. Vem, da se nihče ne spomni mojih črnih gospodarskih napovedi za leto 2013 v letu 2012, si pa lahko zapomnite današnje za leto 2014, ki ga bomo končali ali kot pripravniki za totalitarni sistem ali z manj kot 800.000 zaposlenimi ljudimi (več ali manj samo še JS in državne firme)! Tudi EU, sploh pa EURO, nista več samoumevna!

Mi smo ideološko povsem dotolčeni in uničeni. Stoletja skrivnih teženj po samostojnosti, ki so se leta 1991 uresničila, so danes, pri tem ne mislim zgolj tole današnjo svinjarijo, povsem dotolčena. Še malo in bodo tiste, ki smo leta 1991 sodelovali v osamosvojitveni vojni, začeli loviti in zapirati.
22 let po, vsaj za državo Slovenijo, če že ne za slovenski narod, najsvetlejšem dogodku, osamosvojitvi Slovenije, so čislani zgolj boljševiki, ki so leta 1945 vzpostavili socializem in verjetno uničili majhen Evropski narod?!?!!
Bemti to državo!
čarli sporočil: 13.178
[#2134508] 02.06.13 18:40 · odgovor na: anon-226535 (#2134503)
Odgovori   +    2
[prec]
> [čarli]
> > [prec]
> > eh, tole je bilo pa vsakomur jasno, da je kot vaba na trnku. zapravljena priloznost. dovolj da bi nekdo stal s skrito kamero tamle pol dneva, pa bi imeli dons vandala na naslovnicah. pa bi bila zanimiva reakcija organov.
> >
> > skoda ker se noben ni spomnil tega.
>
> Ja čudno, da se ti nisi spomnil ko ti je bilo pa vse jasno ane:)

obstajajo nekatere konstante v casu in predvsem prostoru, ki so beyond tvojemu dojemanju.
Aha in to so? Aja točno pišeš spet na pamet nda:)

PS: O dojemanju jajotovih vernikov pa raje ne bom komentiral:)
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2134511] 02.06.13 18:46 · odgovor na: čarli (#2134508)
Odgovori   +    15
sori, ne izpolnjujes higijenskega minimuma za resen odziv.
rub15 sporočil: 1.344
[#2134512] 02.06.13 18:49 · odgovor na: (#2134509)
Odgovori   +    2
[NavadniNimda]
> [rub15]
Tule si me prav gotovo pomešal s kom, jaz nimam nič z uno gorenjsko Mesnico. :)
Uf, sori.:-)))
Uni z navojem morajo imeti tudi specifične kable. Vsekakor ti bo Telesmehov monter moral tule pravilno svetovati, ti pa pazi, da te ne očerupajo za prehude denarce, ker to pa obvladajo skoraj tako dobro, kot un mesar z Gorenjske. ;)
Kable bom polagal sam. Kakšen kabel pa je potreben zraven konektorjev pa bodo zagotovo vedeli v trgovini.

Hvala še enkrat.:-)
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2134513] 02.06.13 18:51 · odgovor na: (#2134510)
Odgovori   +    11
[yuTel]
> [prec]
> eh, tole je bilo pa vsakomur jasno, da je kot vaba na trnku. zapravljena priloznost. dovolj da bi nekdo stal s skrito kamero tamle pol dneva, pa bi imeli dons vandala na naslovnicah. pa bi bila zanimiva reakcija organov.
>
> skoda ker se noben ni spomnil tega.

Se bojim, da ne bi uspel, ker bi mu...jsa posegla vmes. Inkriminirani namreč ne bi bil obveščen, da se snema.
a nebi bilo zanimivo spremljat odziv organov in medijev? to bi bil zur zdele. vsi v luftu, od poomascenke do mance kosir... ampak, ce fajn premislim, glede na to, da smo v noci dolgih nozev kjer brez sramu padajo maske, zna bit, da bi zasacenega metelkovca pravilno usmerjeni mediji kar castili, organi pa bi na istem mestu svecano obelezili njegov podvig z brand new spominsko plosco.
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2134515] 02.06.13 18:52 · odgovor na: (#2134492)
Odgovori   +    0
[valsidalado]
> [sstanislav]
> > [valsidalado]
> > > [sstanislav]
> > > Ja, ampak DD ni navadna delnica, je prednostna in neprenosljiva.
> > >
> > > www.mladina.si/87624...gn=oldLink
> >
> > Ta na tem linku je bila verjetno pa prenosljiva? Mogoče te bom kdaj razumel, pa prednosti vsega. Zaenkrat samo poskušam. Plus sem ti dal za trud in strpnost, ker to cenim.
>
> Nič ni bila prenosljiva, samo novinar Mladine si je moj tekst prikrojil po svoje.
> Pa tudi jaz si nisem nalimal logo DS, ampak je bil tak sklep kongresa, da gre na volitve DD kot vodilna tema programa.
> Po posredovanju Mencingerja so takoj po objavi v Mladini to temo umaknili in seveda volitve izgubili v nulo.
> Kdor ne uboga, ga tepe nadloga ;)
>
> DELNICA DRŽAVE
>
> Delnica države je dokument, ki zagotavlja imetniku
> stalno upravljalsko pravico in stalno mesečno
> dividendo.
> Imetnik delnice države je vsak državljan države.
> Delnica države nima nominalne vrednosti.
> Delnica države ni prenosljiva.
> Vir in mera dividende je davek od dobička vseh
> podjetij v državi v celoti.
> Stopnjo davka na dobiček določa Banka države.
> Mesečne dividende izplačuje Banka države.
> Ta dokument se imenuje potrdilo o državljanstvu.
>
> 106

> Nič ni bila prenosljiva, samo novinar Mladine si je moj tekst prikrojil po svoje.

Naše 'podjetniška fantazija' res ne pozna ovir. Vsak bi tiskal denar, če ne drugače tako, da si ga (pa še drugo, ideje...) oblastno kar prisvoji, predvsem pa zasluge (kar je tržna vrednost, kredibilnost) itd. ;)

Kar se delnice kot dokumenta tiče, se strinjam. Pri nas se ne ve, kdo pije, kdo plača.

Toda, ker je javni kapital državni, so cilji države in oblasti pač pri nas nad javnimi interesi, ščitimo pa tudi državo, namesto da bi ščitili javni (zasebni!) in ostali zasebni kapital (navzkrižno seveda, ščititli drugega pred drigim). Država v lasti naroda je pa po mojem uzakonjen nacizem, oz. samoprevara, kar je tudi sama demokracija, če se dobesedno razume kot vladavina, namesto kot ukinitev vseh vladavin. A v državnem kapitalizmu demokracija nujno pomeni vladavino, vladavino v imenu ljudstva, ker je pač v državnem kapitalizmu država lastnica javnega kapitala (mi pa zato lastniki države). Predvsem je pa ta koncept zelo diskriminatoren do tujega kapitala, razen do tistega dela, ki ga varuje naša oblast (tako da nekako celo shajamo, perspektive pa vseeno ni, saj kdo le pameten bi zaupal oblastnemu sistemu in zaradi sistema oblastni naciji). Tako zasnovana država (ki z vsem upravlja kot s svojim) začne narod ogrožati, namesto da bi skrbela (izključno) za varnost. Sploh nismo resni. To vidim tudi po minusih, ki jih fašem, pa čeprav edini v tej državi zagovarjam, kar pač zagovarjam, nemško libralno doktrino (upam, da dostojno in pravilno): ustavno ločitev javnega kapitala od države, opredelitev davkoplačevalcev kot pravne osebe, izraženo v stavku nekih nemških makroekonomistov, 'Javni kapital je zasebni kapital davkoplačevalcev', ki pa nam očitno prav nič ne pove. Nam bo kapnilo, a ko bo čisto zares že prepozno.
Vidva, z onim novinarjem Mladine, mislim, da je bil Jani Sever, bi bila odličen par ;)
macon sporočil: 12.861
[#2134519] 02.06.13 19:00 · odgovor na: (#2134281)
Odgovori   +    18
Zadnja sprememba: macon 02.06.2013 19:11
[pirhovec]
> [gsavli]
> > [NavadniNimda]
> > > [gsavli]
> > > > [Miran77]
> > > > No ja, saj smo vedeli. Pričakovano.
> > >
> > > brez veze sploh dajat gor tablo. stvar je bila pričakovana in vsi so vedeli.
> >
> > Prvi amandma ustave zagotavlja Svobodo govora in izražanja. Ampak to ni kar tako nekaj tjavendan, ampak garancije države, da ti omogoča živeti v razmerah Freedom of Fear: torej da se lahko izražaš, brez strahu, da bi te kdo lahko ali smel pri tem šikanirati. To velja tudi za simbole, kot je recimo tole "pojugoslovanjeno" spominsko obeležje!
>
> Hm, jaz vseeno ne odobravam pisanja po fasadah in spominskih obeležjih, nisem čisto prepričan, da to spada v svobodo govora. Če koga moti tabla, jo zaradi mene lahko proceduralno odmontira, tako kot so jo janša&co proceduralno namontirali gor, packanje po zidu in tabli pa vsaj zame nista svoboda govora.

Proceduralno odmontirati si je komunisti ne upajo, vsaj zdaj še ne.
Dokler stoji ogabni petmetrski socrealistični kidrič blizu parlamenta, zraven parlamenta grobnica narodnih udbofašistov, na Sabotinu naš tito, kip Adolfa Tita v Velenju in še kup ostalega dreka, so komufašisti trdno v sedlu. Ko bomo podrli vse to sranje, Zorangutan pa bo sedel na Dobu, bomo šele samostojni. Prej ne.
macon sporočil: 12.861
[#2134523] 02.06.13 19:02 · odgovor na: (#2134282)
Odgovori   +    14
[gsavli]
> [NavadniNimda]
> > [gsavli]
> > > [NavadniNimda]
> > > > [gsavli]
> > > > > [Miran77]
> > > > > No ja, saj smo vedeli. Pričakovano.
> > > >
> > > > brez veze sploh dajat gor tablo. stvar je bila pričakovana in vsi so vedeli.
> > >
> > > Prvi amandma ustave zagotavlja Svobodo govora in izražanja. Ampak to ni kar tako nekaj tjavendan, ampak garancije države, da ti omogoča živeti v razmerah Freedom of Fear: torej da se lahko izražaš, brez strahu, da bi te kdo lahko ali smel pri tem šikanirati. To velja tudi za simbole, kot je recimo tole "pojugoslovanjeno" spominsko obeležje!
> >
> > Hm, jaz vseeno ne odobravam pisanja po fasadah in spominskih obeležjih, nisem čisto prepričan, da to spada v svobodo govora. Če koga moti tabla, jo zaradi mene lahko proceduralno odmontira, tako kot so jo janša&co proceduralno namontirali gor, packanje po zidu in tabli pa vsaj zame nista svoboda govora.
>
> Tudi jaz sem govoril o postavitvi obeležja, ne pa o "načinu izražanja Jugoslovanskih kulturnikov", ki jih moramo povrh vsega še prisilno financirati. Policija, ukrepaj!

a, ok, sem razumel, da se strinjaš z vandalizmom kot načinom izražanja.

če koga tabla moti, se jo zihr da na kak način legalno proceduralno odmontirati, tako kot se jo je namontiralo. če se mu da s tem zajebavat...
Udbotrol, kaj ko bi odmontirali kidričev kip blizu palamenta. Ogabni komunajzarski zločinec je pobil kup ljudi in še sedaj ga s kipom javno častimo. Dokler nimaš nobenih problemov s totalitarnimi obeležji, se ne oglašaj o obeležjih povezanih s samostojnostjo Slovenije.
čarli sporočil: 13.178
[#2134525] 02.06.13 19:07 · odgovor na: anon-226535 (#2134511)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: čarli 02.06.2013 19:08
[prec]
sori, ne izpolnjujes higijenskega minimuma za resen odziv.
Seveda, tipičen odgovor jajotovega vernika ko ga povprašaš po argumentih:)

PS: Aja pa da bo vse tiho bilo sem tudi zlahka ugotovil ane:) Za razliko od tebe ko se trepljaš po prsih post festum. Tako kot pač tvoj jajo dela ane:)
najobj sporočil: 31.867
[#2134535] 02.06.13 19:18 · odgovor na: (#2134377)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 02.06.2013 19:19
[NavadniNimda]
> [gsavli]
> > [NavadniNimda]
> >
> >
> > Problem je v tem, ker moramo gledati razne 30-metrske Kidriče, Kardelje, Broze, ki se derejo čez pol Ljubljane. Te spominske ploščice pa kao ne sme biti, ker se je eni Avnojski opici to čefnilo. Brez veze.
>
> kako spominske plošče ne sme biti, saj so jo namontirali gor.
>
> zdaj, če pa koga ta plošča moti bolj, kot 30-m kidriči, kardelji in brozi (za katere sicer ne vem, kje se jih najde), je pa to problem ljudstva in posredno tudi tvoj, ker živiš v isti državi s tem ljudstvom. mislim, saj veš, v kakšnem okolju živiš, right?
Seveda vem:
- Brozi, Kardelji, Kidriči -----> dovoljeno
- Spominske plošče disidentov --> Gulag

... alzo, so Janša, Borštner, Tasić in Zavrl pri nas po novem disidenti ? ... eh, jebiga ...

P.S.: sploh se več ne čudim tvojim razlagam zgodovine in to ne le naše, ampak katerekoli zgodovine ... aja, to malanje je seveda primitivno in glupo, da ne bo pomote ...
anon-294564 sporočil: 819
[#2134539] 02.06.13 19:21
Odgovori   +    19
Srbija je izgubila Črno goro in Kosovo. S pomočjo domačih hlapcev pa je dobila Slovenijo.
najobj sporočil: 31.867
[#2134540] 02.06.13 19:27 · odgovor na: anon-106853 (#2134506)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 02.06.2013 19:28
[Tejči.]
samo za eno napiši, da ne drži......tisti, ki so se takrat še pretakali iz jajca v jac in zdej nosijo zastave z zvezdo in se derejo revolucionarne pesmi pa itak vem, da ne verjamejo, da se je to dejansko dogajalo.....
... čuj, jaz priznam čisto vse, razen da so me v trugi iz vojske prinesli ...
edit:
ker sem dala to skozi vsaj vem o čem pišem.....ne vem, čemu si to označil kot buče?
... alzo, so tebe v trugi iz vojske prinesli ... eh, to pojasni marsikaj, tudi to, da si v svojem naslednjem življenju zdaj ženska ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2134542] 02.06.13 19:31 · odgovor na: anon-106853 (#2134506)
Odgovori   +    2
[Tejči.]

edit:
ker sem dala to skozi vsaj vem o čem pišem.....ne vem, čemu si to označil kot buče?
evo, če že sprašuješ, lahko na tem primeru razložiš, kakšna verjetnost se tebi zdi velika verjetnost, po mojem je to vsaj 51% verjetnost ...?

-obvezno služenje vojaškega roka z veliko verjetnostjo vračila vojaka v trugi
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2134543] 02.06.13 19:31 · odgovor na: anon-197386 (#2134385)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: anon-226535 02.06.2013 19:34
[barclay]
> [Inside]
> > [rubec]
> > V Sloveniji se kot sem predvidel nedavni državni udar intenzivira.
>
> Sledi verjetno odstranitev table.

Nato verjetno sledijo podobne akcije na partizanske spomenike narodnim herojem. To bo sele povzrocilo zgago. No, razen ce nimajo desnicarji visjega praga tolerance.
desnicarji nimajo casa, ker imajo delo. tko btw, nek trigger, da desnicarji za trenutek odlozijo skrb za filanje proracuna bi lahko bila obsodba janse, ampak na zaporno kazen in vklenjenega v lisicah v zapor. pogojna ni receno, da bi zadoscala. ampak niti komunisti niso tako zabiti.
hostamox sporočil: 8.460
[#2134552] 02.06.13 19:48 · odgovor na: anon-76818 (#2134112)
Odgovori   +    3
[Miran77]
No ja, saj smo vedeli. Pričakovano. Znane talibanske metode naših strpnih, urbanih in naprednih elementov.

Še čudno, da je zdržala 24 ur. Res, sramota. Sramota za Ljubljano.

Tule ne gre za Janšo, ne gre za JBTZ, tu gre za stotisoče Slovencev, ki jim Roška '88 nekaj pomeni, in jim bo vedno nekaj pomenila. Tole je kot da bi jim nekdo pljunil v obraz.

Anyway...seveda me prime, da bi se šel tud sam še nocoj poscat na najbližji spomenik NOB, ampak tega ne bom storil.

Demokrati bomo tole dobili na demokratičen način. Čas in resnica sta na naši strani.
Čas je sila relativna zadeva, če česa ravno tega nimamo/te.


Sicer pa: toliko o strpnosti, medsebojnem spoštovanju in "grozečih nedemokratičnih tendencah desnice".

Strani: 1 2 3 4 5 6 7