Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166469 sporočil: 8.684
Zadnja sprememba: anon-166469 31.05.2013 15:04
Tudi sam sem bil pred 25 leti na ROŠKI cesti v podporo JBTZ ! Je pa žalostno, da nam še danes vlada ubomafija in kumrovško murgelska zalega. Vedno sem se zavzemal za demokracijo in tržno ekonomijo in če bo potrebno bmo šel ponovno na ulico - kot kaže bo treba vajo kmalu ponoviti. Še enkrat čestitam JBTZ za pogum in ljudem, ki so si takrat upali iti na cesto in protestirati proti komunističnemu Yugoslovanskemu režimu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2132714

Strani: 1

anon-317711 sporočil: 662
čas vnosa: 31.05.13 16:13
[leonx]
Tudi sam sem bil pred 25 leti na ROŠKI cesti v podporo JBTZ ! Je pa žalostno, da nam še danes vlada ubomafija in kumrovško murgelska zalega. Vedno sem se zavzemal za demokracijo in tržno ekonomijo in če bo potrebno bmo šel ponovno na ulico - kot kaže bo treba vajo kmalu ponoviti. Še enkrat čestitam JBTZ za pogum in ljudem, ki so si takrat upali iti na cesto in protestirati proti komunističnemu Yugoslovanskemu režimu.

ne nisi bil, ker te poznam. takrat si bil v šoli v naravi v savudriji
anon-125191 sporočil: 3.718
Takrat jih je protestiralo nekaj 1000... danes pa jih je na "obeležje" prišlo nekaj 100.... To ti lahko da vedeti, kaj si folk misli o razvoju dogodkov in delovanju tehle možakarjev po osamosvojitvi...

Strani: 1