Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Mazzini etc...

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-187668 sporočil: 5.835
[Odklop] Tema: Mazzini etc...
[#2116915] 17.05.13 14:00 · odgovor na: Gustl (#2116700)
Odgovori   +    4
[rub15]
Za tole verjetno veš. www.siol.net/priloge...zzini.aspx
Poznam kolumne, ki jih je Miha Mazzini pisal za siol.net.

Na finance.si je specializiran forum za nepremičninske teme, in ker je bralcev veliko, bo morda koga zanimala kolumna M. M., ki je posvečena tej problematiki.

M.M. je zapisal: "Ko berete zakone, pravilnike, razprave, članke in celo diplome o problematiki socialnih stanovanj (danes se sicer imenujejo neprofitna, a ostanimo pri starem imenovanju), prebirate razprave o delitvi, točkovanju in odločanju, a v vseh teh letih niti enega avtorja ni prešinila misel, da ta stanovanja ne bi bila podeljena za zmerom. Če ga enkrat dobite, je za vekomaj vaše. Res.

... Na moje izrecno vprašanje sem dobil odgovor: "Izboljšanje finančnega položaja družine ne spada med razloge, zaradi katerih bi se lahko najemno razmerje odpovedalo."

... Fond stanovanj za pomoč nesrečnikom torej sploh ne obstaja? Če ga vsak dobi za zmerom, potem gre pravzaprav za podporo gradbenikom in ne pomoči potrebnim? Na nekaj let država napraska nekaj denarja za nov blok, ga razdeli med prosilce in to je to? Če naredimo primerjavo s politiko socialnih stanovanj preostalih držav, pri nas te politike sploh nimamo, marveč nekakšen zmazek, ki počne vse drugo." Vir: www.siol.net/priloge...i_raj.aspx

Stanovanjska problematika ni nepomembna, tukaj se obrača na stotine milijonov evrov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2116915

Strani: 1

rub15 sporočil: 1.344
[Odklop] Tema: Mazzini etc...
[#2117244] 17.05.13 19:57 · odgovor na: anon-187668 (#2116915)
Odgovori   +    0
[menim]
Stanovanjska problematika ni nepomembna, tukaj se obrača na stotine milijonov evrov.
To je seveda res, ampak jaz sem samo napisal, da je rahlo dolgočasen, ne da se z njim ne strinjam.

Strani: 1