Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

foore sporočil: 12.753
Zadnja sprememba: foore 20.03.2013 22:27
[pirhovec]
> Telekomunikacijski operater bo pod Urošem Čuferjem privatiziran vsaj tako hitro kot bi bil pod Janezom Šušteršičem, meni urednica Financ.
>
> "Prostora za ideologijo ni več. Naše prvo vprašanje je, ali bodo javni uslužbenci čez tri mesece dobili plače," je v oddaji tretjega programa RTV Na tretjem dejala Simona Toplak, urednica Financ. Meni, da bo Slovenija morala poseči v maso plač v javnem sektorju in privatizirati javna podjetja ali pa bo postala Ciper.
>
> Na vprašanje novinarke, kaj potem pomenijo napovedi Stepišnika, da ne bi prodajal premoženja, Toplakova: "Mislim, da bomo privatizacijo Telekoma videli vsaj tako hitro kot bi jo pod Šušteršičem," meni Toplakova.

Novinarka, ki se nikdar ne moti.
Ko berem članek Andreja svojo kolegico obravnava tako, kot da je Toplakova predsednica vlade...Res je ta Toplakova neverjetno sposobna, da jo mora hvaliti njena kolegica....vse kaže, da bo odkrila toplo vodo.......Elikan je bil še kar precej bolj sposoben .....pa je moral oditi.....

Toplakova je pred nekaj dnevi govorila, da ne verjame v to novo vlado, sedaj pa pametuje.......

Res bo potrebno urediti zadeve najprej v novinarstvu in sodstvu, šele potem bomo imeli lahko možnost za napredek.........