Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek O novi stranki

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tasilo sporočil: 9.830
[Glavni forum] Tema: O novi stranki
[#2054856] 20.03.13 14:21
Odgovori   +    10
"Pogovori me spominjajo na razprave izpred desetih let, češ da slovenski medijski prostor potrebuje nov, desni dnevnik."

Slovenija potrebuje predvsem neodvisne in objektivne dnevne in tedenske medije! (Tako kot sodstvo. Nimamo pa ne enega ne drugega!) Ne glede na to, koliko se vsi deklarirajo za "neodvisne", je to zgolj deklarativno. Ko se boste mediji normalizirali, ko se boste začeli držati kodeksa poklicne etike (pa ne zgolj titega, da nekega jankoviča ne smete javno in eksplicitno polati v pizdo materino), ko boste pri svojem delu nepristranski in objektivni ... takrat bodo ljudje tudi na volitve gledali drugače. Zankrpa je zaupanje v medije precej majhno, čeprav jim nekateri še vedno verjamejo ali "verjamejo".

Kako to, da vam nikoli ne da RESNO MISLITI, da so pri nas na lestvici ugleda poklicev vedno najnižje ravno politiki, pravoodje in novinarji?


* Mi kdo zna povedati za kakšen resnično neodvisen medij? :D

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2054856

Strani: 1

anon-220564 sporočil: 280
[Glavni forum] Tema: O novi stranki
[#2055197] 20.03.13 18:10 · odgovor na: tasilo (#2054856)
Odgovori   +    1
[tasilo]
"Pogovori me spominjajo na razprave izpred desetih let, češ da slovenski medijski prostor potrebuje nov, desni dnevnik."

Slovenija potrebuje predvsem neodvisne in objektivne dnevne in tedenske medije! (Tako kot sodstvo. Nimamo pa ne enega ne drugega!) Ne glede na to, koliko se vsi deklarirajo za "neodvisne", je to zgolj deklarativno. Ko se boste mediji normalizirali, ko se boste začeli držati kodeksa poklicne etike (pa ne zgolj titega, da nekega jankoviča ne smete javno in eksplicitno polati v pizdo materino), ko boste pri svojem delu nepristranski in objektivni ... takrat bodo ljudje tudi na volitve gledali drugače. Zankrpa je zaupanje v medije precej majhno, čeprav jim nekateri še vedno verjamejo ali "verjamejo".

Kako to, da vam nikoli ne da RESNO MISLITI, da so pri nas na lestvici ugleda poklicev vedno najnižje ravno politiki, pravoodje in novinarji?


* Mi kdo zna povedati za kakšen resnično neodvisen medij? :D
»Če veli mu gospod: »Ugrizni!«, bo ugriznil,
če reče: »Hvali ga!«, se bo priliznil«.
(Galsworthy)
anon-220564 sporočil: 280
[Glavni forum] Tema: O novi stranki
[#2055200] 20.03.13 18:14 · odgovor na: tasilo (#2054856)
Odgovori   +    2
Večina od njih bi se zgražala, ko bi jim rekel, da niso levičarji, in večina bi se še bolj zgražala, ko bi terjal od njih, naj dajo iz svojega žepa tistim, ki imajo manj od njih.

Strani: 1