6 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
6 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
7 ur
Najbolj brani članki danes
8 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
8 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
9 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
9 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
9 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
9 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
10 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
11 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
11 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
11 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
11 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
11 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
12 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
12 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
13 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
13 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
13 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenski Spar lani dosegel rahlo rast

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-310576 sporočil: 75
[Glavni forum] Tema: Slovenski Spar lani dosegel rahlo rast
[#2053525] 19.03.13 15:31 · odgovor na: anon-270175 (#2053338)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-310576 19.03.2013 15:37
[FIN-204678]
> [kenguru72]
> Jaz imam pa čisto drugačne izkušnje. Dvakrat se mi je sprožil alarm pri blagajni prvič se je prodajalka takoj spomnila, da na enem dražjem artikulu po novem koda, in je takoj rekla varnostniku, ki je prihajal, da je prišlo do pomote in se mi je pred vsemi, ki so stali za menoj opravičila in ne samo enkrat ampak večkrat.
>
> Drugič se je sprožil alarm, ko sem potisnil voziček ven in sem v rokah držal sestrino torbo in alarm je zapiskal. Prišel je varnostnik in najprej je prodajalko vprašal kaj je narobe je povedala. Rekel je, da če grem v zasebne prostore jaz in sestra saj je bila torba sestrina vendar sva rekla, da nisva nič vzela in sestra je rekla, da nima problema, da ji pred vsemi pregleda torbo. Rekel je sestri, če lahko zloži ven vse iz torbe in potem je še vljudno vprašal, če lahko sam pogleda torbo. Našel ni ničesar. Potem je prosil, če grem še enkrat mimo alarma in zopet je zapiskalo iz žepov sem dal mobitel in ključe avtomobila in šel še enkrat mimo alarma, ki pa ni več piskal. Potem sta se tako varnostnik kot prodajalka opravičila ne samo enkrat večkrat in še potem, ko sva nakup s sestro končala je varnostnik pristopil se še ekrat opravičil in zaželel lep dan. Moram reči, da ni prijetno ampak, če imaš čisto vest ni hudo. Moraš pa vedeti, da se veliko stvari pokrade. Ne vem ,če veš, da v Sparu na leto pokradejo do 5000 vrečk čipsa, koliko pa še ostalih stvari. Jaz pravim, da moraš tudi sam malo misliti, da kaj vneseš v trgovino. Jaz vedno če imam kaj takega s seboj kar je potrebno zamnjati pa imam stvar s seboj takoj pokažem, da imam nekaj s seboj in do sedaj nisem imel še nobenih težav.

Se veliko pokrade? Res je. Vendar ne kradejo le "zunanji" ampak na veliko tudi "notranji", ki potem vse kraje prevalijo na "zunanje".
Se strinjam glede notranjih.

V Hervisu tako mislijo, da jim krade mularija, v resnici pa zaposleni po naročilu.
Potencialni kupci zapišejo številke želenih artiklov, na kar jim to dostavijo zaposleni ali posredniki za 50% cene.
Podobno kot se je v Muri dogajalo, da so drage obleke redno izginjale.

Ampak kot je že nekdo napisal, to je stvar lastnikov.

Se mi je pa že v Sparu zgodilo pri delikatesi, da se je prodajalka "slučajno" z roko naslonila na tehtnico, da je pokazala pol kilograma več, vmes me pa vneto spraševala, če bi še kaj, da bi me zamotila. Seveda ji ni uspelo.