Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Spremenjen nacin pisanja v forum

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.164
[Servis] Tema: Spremenjen nacin pisanja v forum
[#2004924] 12.02.13 15:34 · odgovor na: najobj (#2004901)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 12.02.2013 15:46
[najobj]
... čuj, Črt ... evo, mene pa zdaj zanima, če se za rogoviljenje in svinjanje šteje, če jaz mataju trpljenje nekaterih forumašev v svinčenem komunizmu ilustriram s primerom, češ da se šteje za trpljenje, ko je denac - ali kdo drugi, da ne bo spet zamere - vedno znova še dve uri po koncu šihta trpel na partijskih sestankih, ker mu šefi niso pustili do besede ... khmm, in da bi mataj, če bi to vedel, zdaj tudi drugače govoril in se iz trpečih ne bi norca delal ...
cuj, jaz sem posebna sorta zabarja, v bistvu se hujsa dvozivka, ker sem rojen v celju in sem sele kasneje prisel v lj. ne glede na to so mi pri srcu stajerci (ne bi zdaj o stajerkah, tule ena oseba gleda cez ramo).

no, ampak kljub temu ti moram povedati tako:

po moje vsaka normalna oseba (sem hotel napisat "odrasla in", ampak ponavadi ze otroci to obvladajo) dobro ve, kdaj je v ofsajdu (jaz sicer nimam pojma o fuzbalu, upam, da se iz tega ni takoj videlo).

kdor hoce po vsej sili probat, kdaj tudi admini mislijo, da je, bo pa to slejkoprej (pardon, prej ali slej) eksperimentalno ugotovil, samo potem mu vec en cas ne bo nucalo, da ve.

da nisi velikodusen admin, ni problem, jaz tudi nisem.

generalno pa je tako, da sodec po dosedanjih vtisih nisi med tistimi, ki jih kot taksen (nevelikodusen) gledam z ekstra budnim ocesom, kadar imam ravno taksno nesreco v zivljenju, da gledam forum.

(ps. kar pa ni garancija, ker adminov je bistveno vec kot 1)