10 min
Ko se upokoji vodja gradnje
40 min
Hrvaško ustavno sodišče: Milanović ne more biti več ne mandatar ne premier 2
1 ura
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
2 uri
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
2 uri
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
2 uri
DZU-ji vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
3 ure
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
3 ure
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
3 ure
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
4 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
4 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
5 ur
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
5 ur
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
5 ur
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
6 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
7 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
7 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
7 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

klemenstp sporočil: 2.568
Poraja se mi vprašanje, ali je tudi na drugih oddelkih takšno smrtonosno stanje? Navkljub našim božjastnim vplačilom v zdravstveno blagajno. Smo res samo zajci za eksperimentiranje, smo res samo telesa? Živimo na Kitajskem?

Prosim sporočite mi, v katerem letu živimo in v kateri državi.

Hvala

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1549782

Strani: 1

anon-185653 sporočil: 2.474
[klemenstp]
Prosim sporočite mi, v katerem letu živimo in v kateri državi.

Hvala
V Letu 0 in v Republiki zvitih banan. ;)

ZM
anon-79735 sporočil: 16.531
[klemenstp]
Poraja se mi vprašanje, ali je tudi na drugih oddelkih takšno smrtonosno stanje? Navkljub našim božjastnim vplačilom v zdravstveno blagajno. Smo res samo zajci za eksperimentiranje, smo res samo telesa? Živimo na Kitajskem?

Prosim sporočite mi, v katerem letu živimo in v kateri državi.

Hvala
Živimo v letu 13 po uvedbi višjih normativov joda v jodni profilaksi.
anon-154207 sporočil: 7.023
[klemenstp]
Poraja se mi vprašanje, ali je tudi na drugih oddelkih takšno smrtonosno stanje? Navkljub našim božjastnim vplačilom v zdravstveno blagajno. Smo res samo zajci za eksperimentiranje, smo res samo telesa? Živimo na Kitajskem?

Prosim sporočite mi, v katerem letu živimo in v kateri državi.

Hvala
Za večino samooklicanih 'bogov v belih haljah', smo le višje razviti sesalci, ali pa še to ne.
Nekakšna 'tkiva'. Takšnemu dojemanju ustrezen, je tudi njijhov odnos do pacientov-'tkiv'.
Je pa nekaj izjem tudi med temi belimi zaslepljenimi pohlepneži, materialnimi odvisniki.
Kot povsod in tudi tu potrjujejo pravilo.
anon-1670 sporočil: 14.712
[klemenstp]
Poraja se mi vprašanje, ali je tudi na drugih oddelkih takšno smrtonosno stanje? Navkljub našim božjastnim vplačilom v zdravstveno blagajno. Smo res samo zajci za eksperimentiranje, smo res samo telesa? Živimo na Kitajskem?

Prosim sporočite mi, v katerem letu živimo in v kateri državi.

Hvala
Na drugih oddelkih je šele veselo.

Še največjo srečo ima tisti, ki ga v starosti na hitro pobere, da mu ni treba prenašati suboptimalnih zdravniških rezultatov.

gantar še ene Piranske občine ni znal porihtati bo pa zdravstvo ;(
anon-79696 sporočil: 5
Odgovor:
še slabše ali celo katastrofalno. Npr.: KOKI ( o tem podrobnejši opis jutri oz. čimprej )
Pripravite se na grozljivo zgodbo, koliko je pomemben pacient pred osebnimi koristmi in "donacijami" prodajalcev med. opreme. Nič donacije, nić za pacienta, čeprav se je izkazalo, da bi rešili marsikatero okončino.
Če si pa imel dober krg. rezultat je bilo hudo, če pa odličen, pa odpoved.
Kje je potem pacient?
Nikjer! Do kdaj še tako?

Je pa dejstvo, da je vsega slabega krivo, v danem primeru, vodstvo klinike kot tudi vodstvo UKC s politično nastavljenim gen. direktorjem. In to enostavno ni sprejemljivo, saj potem Vrhunec ni kriv, ker take zahtevne naloge pač enostavno ne obvlada. To je tudi primer aparatčika 1. klase, ki po njegovem "ne zna držati niti svinčnika v roki", kaj šele, da bi vodil tako izjemno zahteven in tudi kompliciran sistem kot je pač UKC.

Dr. Podnar je sedaj seveda na udaru znane dvojice, ki brutalno zatre vsako kritiko, ki bi ju ogrozila pri osebnem okoriščanju.
V dobro pacienta ta dva zamenjujeta v dobro naju!
Kdor pa se samo približa in dobro namerno samo svetuje, že morda samo v njunih sanjah, ga brutalno uničita, tudi z namišljenimi konstrukti in celo odpovedjo, ki si jo enostavno izmisli gen. direktor.
Kako je končal Robespeire ?
Tako, kot je sam sodil drugim.

Nikakor pa ni mogoče sprejeti dejstva, da se gradi kompetentna ekipa 5 let, in ki še vedno ni celo super optimalna, ne pa da je na nivoju poskusne kirurgije - pod-optimalne krg ?!?

Res pohvala, da se je našel nekdo, ki se je upal ...!
SEDAJ JE PA NA VRSTI SANACIJA KATASTROFALNIH RAZMER in to hitra.

S kadri, ki so to zakuhali ?
TO PAČ NI MOGOČE!
LP,
tfk

Strani: 1