Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Razlog, zakaj vam ne dam službe

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tstih sporočil: 5.199
[Glavni forum] Tema: Razlog, zakaj vam ne dam službe
[#1529256] 11.01.12 07:49 · odgovor na: anon-237908 (#1529145)
Odgovori   +    24
Zadnja sprememba: tstih 11.01.2012 07:52
[Seph]
Kdor "razmišlja" o poslovanju drugje, mu svetujem, naj že enkrat čimprej spoka, neha jamrati in kvariti moralo drugim. Sam naj neha blefirati in kao izsiljevati, češ "zdaj pa se znajdite brez mene".
Kaj pa, če bi se izselili v kakšno do visokih davkov in hiper- regulacije pozitivnejše okolje vi? Samo kot dodatna možnost...ker se zdi, da ste v našem okolju precej edinstven primerek.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1529256

Strani: 1

anon-237908 sporočil: 123
[Glavni forum] Tema: Razlog, zakaj vam ne dam službe
[#1529285] 11.01.12 08:11 · odgovor na: tstih (#1529256)
Odgovori   +    7
G.Štih, v tem mikro okolju (ta forum) sem res edinstven, ja :-)

malo širše če pogledamo pa, sodeč po razpoloženju in komentarjih forumašev Financ, niti ne. Je pa res, da se šele zdaj učim(o) dvigniti glas.


Država po mojem okusu žal ne obstaja, zato res nimam kam, si bom pa drznil trditi, da je kar nekaj dereguliranih rajev na zemlji, kjer se razčlovečenim samotarjem izpolnjujejo mokre sanje, kjer so dekleta drzna in profiti visoki.


Včasih si zaželim, da bi vsi tisti, ki se počutijo sposobnejše, to dokazali tudi v tujini (tako, kot se na tem forumu ljudi pošilja iz javne sfere v zasebno). V eni mali, skorumpirani in "vsi-z-vsemi-povezani" Sloveniji je lahko kakati ... nikjer ni prav zares daleč do subvencije, davčne olajšave ali podobnega. Samo poglejte, koliko je recimo Boscarol pokeširal iz javnih sredstev, pa bo jasno, kaj mislim :-) Za "ta prave poslovne desce" je šele tujina "the real thing", ognjeni krst in kaljenje v ognju.

Strani: 1