Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Gradbinci: komu od uradno solventnih kaže najslabše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-232734 sporočil: 4.441
Odveč je govorit, da imajo vsi trije medalisti vse račune blokirane. Ampak ne, cena na m2 bo ostala tle kjer je, GURS pa bo verjetno ugotovil še celo rast.
BTW kako kej kaže kakšni banki da gre po jurčke (Probanka recimo) - je tudi tu v pripravi kakšna lestvica?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1377605

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[slep]
BTW kako kej kaže kakšni banki da gre po jurčke (Probanka recimo) - je tudi tu v pripravi kakšna lestvica?
Ne morem. Sem obljubil, da ne bom objavljal, sicer se ne nekateri ne bi več pogovarjali z menoj. In zaenkrat iskreno patriotsko menim, da je za banke, ki jih ti nekateri vodijo ali predstavljajo recimo v upniških odborih insolvenčnih postopkov, dobro, da se še vedno pogovarjajo in potem vsaj včasih naredijo tudi tisto, kar je v danih razmerah še najbolj gospodarno. Saj med vrsticami se verjetno kdaj vidi, ko/če jih pohvalim ali vzamem v bran ...

Če bom pa enkrat dobil vtis, da me več ne je*e*o pet posto in/ali delajo ravno nasprotno od tistega, kar je po mojem gospodarno, bom pa lestvico objavil, z vsemi ključnimi številkami/ocenami prihajajočih slabitev in odpisov.

Strani: 1