Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek \'\'Politični trg je odprt\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-157916 sporočil: 10
[Glavni forum] Tema: ''Politični trg je odprt''
[#1262116] 22.06.11 12:55 · odgovor na: anon-86274 (#1262110)
Odgovori   +    8
Ironi, se strinjam s teboj, vandar kaj naj si človek misli, ko gleda to ekipo?! Rado Pezdir se mi je do nedavnega zdel pametna alternative, nekakšen znanilec spememb, new wave politik, vendar me je z izbiro pajdašev razočaral... več kot bo s seboj vlačil že videnih in preizkušenih političnih fac, manjši bo njegov politični kapital, ki si ga je s preteklimi dejanji ustvaril. Ta ekipa je čedalje manj alternativa in vse bolj mainstream, na žalost... lp

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1262116

Strani: 1

anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: ''Politični trg je odprt''
[#1262260] 22.06.11 14:08 · odgovor na: anon-157916 (#1262116)
Odgovori   +    5
[urban13]
Ironi, se strinjam s teboj, vandar kaj naj si človek misli, ko gleda to ekipo?! Rado Pezdir se mi je do nedavnega zdel pametna alternative, nekakšen znanilec spememb, new wave politik, vendar me je z izbiro pajdašev razočaral... več kot bo s seboj vlačil že videnih in preizkušenih političnih fac, manjši bo njegov politični kapital, ki si ga je s preteklimi dejanji ustvaril. Ta ekipa je čedalje manj alternativa in vse bolj mainstream, na žalost... lp
So ti lepo napisali, da ne nastopajo politično, ampak vzpodbujajo javnost, da išče rešitve za nasedlo državo.

Strani: 1